Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hasonlítok a szüleimre és...

Nem hasonlítok a szüleimre és a testvéremre . Miért?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem más testvéreket nagyon hasonlítanak egymásra,és én még csak egy kicsit sem.Sem anyukámra.TALÁN apukámra.normális ez?

2014. ápr. 16. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Lehet hogy az ükapádra ütőttél.
2014. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Kezdd el keresgélni, hogy kire hasonlítasz a környezetedben. Khmm...
2014. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De most viccet kivéve..a testvérem tiszta anyukám..már sokszor gondolkoztam azon is hogy mivan ha ha nem is ők az igazi szüleim..nagyon szeretem őket és nem akarom ezt...

Amugy ha valaki örökbe fogad gyermeket akkor lehet neki anyateje? Vagy csak annak lehet aki szül?

2014. ápr. 16. 22:09
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért jön minden tinédzser azzal, hogyha nem hasonlít a szülőkre akkor tuti örökbe fogadták??

Valószínű, hogy valamelyik nagynéni vagy nagybácsira hasonlítasz, vagy nagymamára, papára vagy déd vagy ükszülőkre.

2014. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Te idiota vagy. Anyateje hogy lehetne. Úeisten
2014. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..remélem igy van.
2014. ápr. 16. 22:16
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

" Amugy ha valaki örökbe fogad gyermeket akkor lehet neki anyateje? Vagy csak annak lehet aki szül?"


Miért lenne valakinek teje ha örökbe fogad gyereket??? édes istenem...


Egyébként én sem hasonlítok sem a tesóimra sem a szüleimre. A szüleim barna hajúak, magasak, ahogy a tesóim is. Én tejfölszőke hajú vagyok, és alacsony. Nagymamám nézett így ki mint én.

2014. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális hogy nem találod a hasonlóságot. Még az is lehet hogy van hasonlóság ami csak neked nem túnik fel. Anyateje a szülés után kezd el termelődni egy nőnek. Ha minden gyerekkel foglalkozó nőnek lehetne teje akkor a szülésznőktől kezdve akár az óvónénikig fejőgépekre tehetnék magukat nap közben.
2014. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Na, azért sose lehet tudni mit produkál a természet.

Nekünk mikor az egyik kutyánk lefialt, a másiknak is beindult a tejtermelése, ő is szoptatta a kicsiket, anyáskodott felettük. Együtt nevelték a kiskutyákat. Ez a nem igazi anyakutya amúgy imádott anya lenni, ez előtt az eset előtt már voltak vagy 4-5-ször kölykei, lehetett látni rajta, hogy imádott anyakutya lenni.

Nem csoda, hogy "beállt segíteni" idegen kölyköknél is.

2014. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ilyen a genetika. :)
2014. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!