Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sosem bocsájtja meg, hogy...

Sosem bocsájtja meg, hogy összejöttem Vele? Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

A mostohatesómmal nagyon szoros a kapcsolatunk, ő a legjobb barátnőm is már 4 éve (azóta vagyunk osztálytársak, előtte nem találkoztunk naponta).

De most nagyon haragszik, mert együtt vagyok az öccsével...

Azt hajtogatja, hogy nem igaz, hogy pont Őt találtam meg, annyi srác van Budapesten, ezzel tönkretettem az egész barátságunkat, kapcsolatunkat, stb.

Nem értem, miért reagálja ezt ennyire túl.

3 hete nem áll velem szóba kb., vagy ha mégis, akkor is csak megbántani próbál.


Mit csináljak most?


2014. aug. 21. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit gyerekes dolog tőle ez a haragosdi,de majd idővel megenyhül.Addig is ne erőltesd vele a kapcsolatot.
2014. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg összevesztek az öccsével, hogyan tovább a barátság a lánnyal?
2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Engem az érdekel, hogy a mostohatesód öccse az neked kicsoda? Nem ugyanúgy a mostohatesód? Azaz a te egyik szülőd házasságban él az ő egyik szülőjével.

Ha nem érted valakinek a reakcióját, akkor próbáld meg beleképzelni magad a helyzetébe! Illetve érdemes megkérdezni az érintettet, hogy mi bántja.

Ha ezeket megpróbáltad, akkor könnyebb lehet az engesztelés is.

2014. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!