Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, nők! Mivel engesztelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mivel engeszteljem ki a feleségem?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk úton az első poronttyal. Ma elmentünk délután a haverokkal egy kis vendéglőbe, ahol egy lány kikezdett velem. Természetesen visszautasítottam, de azért jól esett, na.. Ezt a párom is észrevette és szóvá tette, hogy sose értette az olyan nőket akik kifejezetten házas pasikkal kavarnak. Én "védtem", hogy talán csak nem vette észre a gyűrűmet és amúgyse volt az a nyomulós fajta..egyébként ez nem igaz, baromi cinkes volt ahogy vigyorogva dobálta a haját, de az egómnak jobban esik azt hinni, hogy egy normális lány nézte be a helyzetet. Hatalmas hiba volt, már látom, és meg is bántam. Tényleg. Ebből aztán lett egy kis veszekedés is aminek az lett a vége, hogy elment "pasizni". Tudom, hogy nem csalna meg, teljesen megbízok benne. Amúgyis a barátnőjénél van, végig telefonáltam a fél várost mire kiderítettem. Nem akarok oda menni, már kitettem magamért, amilyen szerencsétlen vagyok csak olaj lennék a tűzre. Ezt már megbeszéltem a barátnővel és ő is azt mondta, hogy ma már ne menjek mert tegnap vettek egy tündéri porcelán készletet méregdrágán.

Már küldtem 4 csokor virágot és a kedvenc csokiját de még szeretném meglepni valamivel. Sajnos a romantika nem az én asztalom, (ezt gondolom páran már leszűrték) tehát itt toporgok már egy órája pár haverral akik igyekeznek segíteni. Eddig a következő ötleteket kaptam: -Szervezzem be harmadiknak a vendéglős csajt és toljunk egy édeshármast

-Tanuljak meg sztriptízelni és táncoljak a barátnő háza előtt

-Vigyem nyaralni

-Vegyek neki sört (mert azt mindenki szereti)

-Szervezzek egy romantikus estét (sztriptízzel és sörrel)


Lányok,nők! Ti mit gondoltok? Egyébként megveregethetem a hátam, küldött egy SMS-t, hogy holnap jön. Legalább már jelt ad magáról.


2014. júl. 28. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Kamu.
2014. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
pondró vagy
2014. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Most hol a gyerek? Sajnos a szülők is gyerekek, nagyon sajnálom a picit. (egy éretteb nő meglátása)
2014. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
bocsánat, két b-vel.
2014. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell védenem a kérdezőt, a sör az tényleg jó.
2014. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Csaj pocijába van a gyerek vagy Én értettem félre? :D Párod nagyon eltúlozza.
2014. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Edesharmas ;)
2014. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Hosszú ez a nyáriszünet...
2014. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

eleget tettél, a feleséged lassan befejezheti a színdarabot

(24 n)

2014. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, de legalább kreatív :-)
2014. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!