Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » HELP! Részegen jöttem haza,...

HELP! Részegen jöttem haza, és anyámék kivannak rám akadva. Hogyan engeszteljem ki őket?

Figyelt kérdés
Pár haverral elmentünk egy karaoke bárba,jól éreztük magunkat,iszogattunk,nem úgy,hogy fetrengtünk a hányásunkban,de azért rendesen a fejembe szállt.Gondoltam a hazafele vezető út közben majd józanodok valamennyit,de nem így lett.Szóval amikor haza értem,hangos csörömpölés után az ajtónál megjelent apám.Egyből észrevette,hogy mi is a helyzet.Elkezdte volna tartani a kiselőadását,de inkább ott hagytam a nappaliba és felmentem a szobámba,ledőltem és el is aludtam.Hát amit ma reggel kaptam...Bőven elég volt az is,hogy másnapos vagyok,és úgy kaptam egy kis fejmosást.Azóta viszont alig szólnak hozzám,csak ha nagyon muszáj.Mit tegyek?Egyébként még sosem volt ilyen.Ittam már,de még sose jöttem haza részegen,és úgy tudják max 2 sört szoktam inni.Ti mit tennétek a helyemben?Mindez tegnap történt.17/F
2014. júl. 18. 01:02
 1/6 anonim válasza:
50%
Ülj le velük és kérj bocsànatot.
2014. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Örüljenek, hogy nem vittél haza és rejtettél el egy fiókban egy kis Vukot:D
2014. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%
van egy jó hírem, ha tudtál még kérdést írni akkor nem vagy részeg
2014. júl. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 makaveli55 válasza:
100%

Szia!

Próbálj velük szót érteni. Végülis a te szüleid:) Nyugodtan ülj le velük, beszéljétek meg , hogy mit csináltatok. Fiatal vagy, és a te korodban ez természetes:) (Hé, ha szeretnél egy kicsit "csalni" egy kis megnyugvást, mondd meg nekik hogy nem tettetek baromságot, nem hívtak rátok remdőrt, nem szívtatok, stb...) Idegrendszeredet készítsd azért fel :/

2014. júl. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Szüleid hozzálláa (bocsi) szerintem gyerekes és álszent.

Nem követtél el semmilyen bűnt, fiatal vagy, sokkal fontosabb hogy milyen társaságban mozogsz, és szerintem amíg a "jól éreztük magunkat" kimerül 2-3 sörben addig ezzel semmi probléma nincsen.

Nyílván nem a rendszeres alkoholfogyasztásról van szó.

A bizalomnak meg kell lennie a szülőkkel ez a legfontosabb.

2014. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb velük rúgj be! ;)
2014. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!