Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy 12 éves lány vagyok és a...

Egy 12 éves lány vagyok és a 16 éves bátyám mindig bánt lelkileg testileg fogyatékosnak riba*cnak nevez és ver visszaütök de ő az erősebb mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsi a helytelen írásért

2014. aug. 22. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyat feltételeznék hogy lelki gondjai vannak amit rajtad tölt ki. Vagy pedig az a fajta jó ember aki nem okoz ok nélkül fájdalmat mert kiéli a szadista vágyait akkor amikor okkal okoz fájdalmat. Nem tudom,nincs más ötletem. Én is sokat ütöm az öcsém de nem erőből hanem csak olyan szinten hogy ő is játéknak fogja fel. Csak akkor kap 1-2(3-9) komolyabb ütést ha felidegesít.
2014. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló én is úgy gondolom hogy agresszív mert van amikor csak bemegyek a szobájába és kérdezek vlmi egyszerű normális kérdést ő meg nekem esik és utána meg azon röhög meg piszkál hogy akkora pofont adott hogy fájt a fejem és anyukám gyógyszert is adott rá
2014. aug. 23. 10:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Kuldj képet a bátyádról majd én elbeszélgetek vele
2014. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Moroi válasza:
100%
Mond meg hogy hol laktok, odamegyek ès kirángatom a pusztára! Ilyet, komolyan a saját tulajdon testvéred bánt? A testvérek olyanok mint a kiskutyák, ha nagyon pattog, ne figyelj rá és akkor csak abba hadja. Vagy... tényleg mond meg hogy hol laktok :D
2014. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Elsősorban köszi a válaszokat!

Hát már próbáltam nem oda figyelni rá de minél jobban nem figyelek rá annál jobban piszkál.

Hát vicces lenne ha tényleg eljönnétek de azért a lakcímemet nem szeretném megadni ha nem baj.:)

2014. szept. 8. 16:21
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bátyádnak nem lenne vicces ha lemennénk :D
2014. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
Elégícsd ki orálisan. velem is ezvolt.
2015. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
utolsó miafasz XD
2022. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!