Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lelkileg labilis lány nem...

Egy lelkileg labilis lány nem fog kelleni senkinek? Örökké egyedül fog maradni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt pár kérdésnél, hogy a férfiaknak a mindig mosolygós, mindig erős, talpraesett lányok kellenek csak, nem fogják felvállalni a problémás eseteket. Akkor ha valakinek soha nem adatott meg ez a stabilitás (ami nulla alap nélkül nincs meg), az akár el is áshatja magát?
2014. aug. 17. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Majd eljön a te időd is ;)
2014. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Egy ilyen kérdés után egy lelkileg labilis lány jobb, ha elkezdi keresni az ásót és a lapátot.
2014. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. De mit is takar az a lelkileg labilis ? Mert ez elég tág fogalom, szóval nem mindegy.
2014. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy én aztán valóban labilis vagyok, mindenféle fóbiákkal és nyavalyákkal, a férjem meg sok éve imád már :)

Nem ezen múlik, csak soha ne felejts el küzdeni.

2014. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 LazyJones ***** válasza:
100%
Zsáknak a foltját. Nekem pont a visszahúzódó, zárkózott, csendes lányok jönnek be, és nem a vidám, öntudatos, akarnok topcsajok. Szerintem ha az ember önmagát elfogadja, találni fog olyat az ellenkező nemből is, aki őt el tudja fogadni.
2014. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek segíteni, szóval ez nem kizáró ok
2014. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sosem adatott meg nekem olyan ember, akinek igazán meg tudtam volna nyílni, tényleg tudtam volna benne bízni. Mindig magamra voltam úgymond utalva, ha hibáztam, azt is magamban kellett lerendeznem és soha nem volt senki, akinek elhihettem volna, hogy nem vagyok olyan szar, akire támaszkodhattam volna. Akinek elkezdtem megnyílni, az is egy idő után csak úgy otthagyott, esetleg még ki is használt hozzá, így már inkább nem is nyílok meg senkinek.
2014. aug. 17. 15:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem ez alapján amit leírtál, hogy gond lenne.
2014. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma egyáltalán. Ha magadhoz hasonló srácot keresel, akkor nyilván nem maradsz egyedül...
2014. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen lányokból is elő lehet hozni a mosolygós oldalukat :) csak nagyon kell őket szeretni :) de ha a szeretetért cserébe viszont szeret és ragaszkodik akkor megéri :) de ha nem akarok változni, továbbra bezárkózik és nem is akar megnyílni, nem akar változtatni semmin...akkor mér kérdéses, hogy megéri e érte annyit szenvedni...
2014. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!