Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért ilyen gonoszak,...

A lányok miért ilyen gonoszak, szívtelenek, miért van bennük ez a meg kell bántanom és tönkre kell tennem lelkileg a fiút, aki ismerkedni akar velem viselkedés?

Figyelt kérdés
Komolyan én már ezért nem hiszem, hogy létezik rendes lány, pedig régen erre gondoltam. Szinte mind csak bántani tud lelkileg. Mintha ők ilyen érzéketlenek lennének meg mindig csak magas fiúval jönnek amúgy össze, még, ha ronda akkor is inkább magas legyen, alacsonya az senkinek sem kell, nekem az jött le. Lehet azért is bántanak, mert alacsony vagyok és nem valami magas állat, akkor talán jobban tisztelnének vagy mi?

2014. júl. 23. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
te dolgod mit hiszel
2014. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 KnightBalazs ***** válasza:
24%
Huzd ki az ujjad a seggedből és legyél férfi. Ez van. Ilyenek a lányok. Légy kemény!
2014. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Te most akkor fiú vagy, vagy egy kis nyámnyila ratyi?
2014. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én rendes lányra vágyom, nem olyanra, akit verni kell meg jól megalázni lelkileg, mert csak úgy fog tisztelni, ha kemény vagyok vele.
2014. júl. 23. 12:25
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Javaslatom: vedd fel a kontaktot a magas, vékony fiúval.....együtt jó párost alakíthattok nyavalygásból :)
2014. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 KnightBalazs ***** válasza:
28%
Nem kell megaláznod. Csak légy tökös. Legyél férfi. Ne ilyen jajj szivem mit tegyeke? Hogy szeretnéd rozsaszin bugyit vagy nrancssárgát vegyek? Huzzd már ki az ujjad a seggedből! Nem hallod?!
2014. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind azzal okolta, hogy alacsony vagy? Nem csak beképzeled? Azért nem mind ilyen, bár kivétel erősítheti a szabályt. Ismerek 1-2 embert (köztük sorakozom én is), akik nem igazán rajonganak a nagy izomkolosszusokért. Én is alacsony vagyok és idegesítene, ha a barátomnak le kéne térdelnie hozzám, nem mellesleg attól félnék, hogy összetör, szóval ha valaki picivel magasabb is nálam, az már jó pont lehet. (ami meg azért nem nehéz, még egy kis növésű fiúnak se :D) Bár ez talán a lányok magasságából is adódhat. Ha magasabbak, akkor nyilván ők is magasabbat szeretnének, nálunk például én vagyok a legkisebb az osztályban, úgyhogy sok minden közbejöhet.

Szóval ne add fel. Nem lenne ennyi ember a földön, ha az "ilyenek" nem találnának párt maguknak. Fighting!

2014. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ti félreértettetek, nem vagyok ilyen papucs, de már általában az ismerkedés elején bunkóznak meg tökre csak a személyiségük rossz vonásait mutatják fel, mégis kinek kéne ilyen lány? Nekem olyan lány kell, aki jellemre értékes, szerethető, ha meg csak ilyen utálatos lányok vannak, akkor már kedvem sincs velük ismerkedni. Az meg, hogy pusztán azért elutasítanak, mert külsőre nem vagyok tökéletes, megint kiábrándító és szánalmas, csak a lányokat minősíti. A legjobb az egészben, hogy pont átlagos vagy csúnya lányoknál próbálkozom leginkább és még ők is belül romlott fajták.
2014. júl. 23. 12:32
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megalázni egy nőt ahhoz, hogy férfias legyél a szemében, csak megsúgom :)

Én sem vagyok egy top pasi, de olyan lánytól kaptam meg, hogy úgy érzi, hogy elég, mikor a szemébe nézek, aki előttem is bárkit megkaphatott, akit csak akart, mégis nekem sikerült lekötnöm.

22f

2014. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél elszomorodva, a lányok között vannak rendesek is. Egyetlen egy miatt rontod el az egészet, nem megfelelő lányokkal ismerkedsz, vagy nem megfelelő társaságban fordulsz meg. Meg téves az a következtetés is, hogy ha egy lány csunya az rendes és megértő is, némelyik tényleg minnél csunyább annál harsányabb.. Inkább először jól mérd fel kivel probálsz megismerkedni, akár kimondott szép lánynál is probálkozhatsz. Én is helyes vagyok és sokszor átlagos fiúkat nézek ki magamnak, azok meg nem mernek velem megismerkedni, hanem odamennek a kicsit tulsulyos,csunyább barátnőimhez, akik meg elküldik őket a fenébe, én meg elvagyok szomorodva, hogy miért nem velem akarnak megismerkedni. Merjél a szebb lányoknál is kezdeményezni.
2014. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!