Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felkeresnétek a féltestvéretek...

Felkeresnétek a féltestvéreteket, ha sosa nem láttátok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy anyámnak volt egy lánya még mielőtt összejött apámmal. 1 éves volt akkor mikor otthagyta az ő apját az én apám miatt, akinek viszont nem kellett a gyerek. Rá egy évre születtem meg én.

A szülőkre nem szeretnék megjegyzéseket, nyilván nekem sem voltak jó szüleim ilyen felfogással, de nem ez a téma. Már külön élek

Most 19 vagyok, a lány 21. Egy városban élünk (eddig is amúgy)

Felkeresnétek a helyemben? Tudom, hogy idegenek vagyunk, de engem azért érdekel. Csak nővérek vagyunk. Viszont cikinek érezném, ha azt mondána nem érdeklem.

Esetleg jobb lenne ha később keresném meg, mikor kicsit idősebbek, higgadtabbak vagyunk?



2014. aug. 27. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van féltesóm, akit soha nem láttam. Nem is érdekel. Nem a testvérem. Definíció szerint igen, de igazából az a tesóm, akivel felnőttem. Engem nem hat meg a vér, mint kötelék.
2014. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van féltestvérem, de soha nem kerestem nem is fogom. Egyetértek az előttem válaszolóval teljes mértékben. Kérdező viszont ha téged foglalkoztat ez a téma akkor rajtad áll, hogy mit teszel.
2014. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fél tesóm van.Az egyiket felkerestem,kár volt!A másikat ezek után nem fogom sosem!
2014. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Első, szerintem a válaszoddal az volt a baj, hogy nem kellene hiú reményeket kelteni egy fiatal lányban. Látszik, hogy nem jó a viszonya a családjával, valószínű, hogy csak még jobaan elszontyolodna, ha a testvére nem szeretne vele barátnő lenni. Simán lehet, hogy tök más jellemek, hogy nem jönnének ki. Nem szabad ilyen elvárásokkal nekiindulni.


Én személy szerint nem keresném. Egyszerűen nem akarnék belezavarni az életébe. Ha van Facebookja, azt mondjuk megnézném, hogy hogy él, boldog-e, de nem állítanék be, hogy hello, a testvéred vagyok. Mondjuk nekem maga a vér nem igazán jelent sokat. Nem azért szeretem az anyámat, meg a nővéremet (szintén féltestvér), mert vérrokonok vagyunk, hanem mert ők mellettem állnak, velük éltem, stb. Van olyan rokonom, aki távolabbi és szeretem, de olyan sokkal közelebbi is, akivel viszont szóba sem állok, mert nem érdemlik meg.

2014. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Én biztosan megkeresném a féltestvéremet.
2014. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszer élünk, az élet túl rövid, hogy féljünk attól, "MI LESZ HA".

...ha téged érdekel, akkor keresd fel!Mindenképp, vagy írj neki, nézd meg hogyan reagál!

Biztos valamilyen szinten idegenek lesztek egymásnak, hiszen eddig soha az életben nem találkoztatok, de ezt te is tudod, nincsenek naiv elvárásaid...


Persze nehéz TUDNI, mi lenne ha a helyedben lennék, de én a mai agyammal biztosan nagyon kíváncsi lennék és szeretném megismerni. Nem gondolnám, hogy öribarik leszünk feltétlen, de jó érzés hogy valahol van egy tesó.


Hogy barátok lesztek-e, vagy sem...az rajtatok múlik.

Vágj bele, ha érdekel!

Nincs mitől félni, legfeljebb nem lesz semmi belőle...de akár valami jó is kisülhet belőle...

2014. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!