Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a tesóm?

Miért ilyen a tesóm?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok,húgom lassan 20 lesz. Eddig nagyon jó volt a kapcsolatunk,amolyan ketten a világ ellen stílusban nyomtuk,legjobb barátok,ilyesmi. De egy ideje tök bunkó,lekezelő és egyszerűen ignorál,ha valami gondom van és szeretném,ha meghallgatna. Én eddig sosem utasítottam el,ha lelkitámasz kellett neki,pedig nekem is megvolt mindig a magam problémája.

Van egy pasija,akivel jóban voltam,sokat beszélgettünk,buliztunk,ha összevesztek húgommal,tanácsokat adtam neki,meghallgattam,kiálltam érte,ha olyan volt a helyzet. Most elmentünk együtt egy fesztiválra dolgozni,húgom sajna nem tudott jönni,de megkért,hogy legyek szíves figyelni a csávóra,mert szeret ismerkedni. Nos,egyik reggel arra keltem,hogy részegen leszedi rólam a takarót és a "raktársátrunkba" vonul egy ismeretlen csajjal. Délután közöltem vele,hogy haragszom rá,mert ha már olyan gyökér,hogy megcsalja húgomat,legalább ne a szemem láttára csinálná és nem tudom,hogy mire számított,de én ezt elmondom huginak. Nem spicliskedni akartam,csak na,szerintem érti mindenki.

Volt nagy balhé,de együttmaradtak,engem ez annyira nem érdekel,mert végülis mindketten megérik a pénzüket,de azóta olyan mintha haragudnának rám. Húgom is azóta ilyen fokozottan bunkó velem,pedig még ő kért rá,hogy "jelentsek",ha valami nem oké.

Nem értem... 1 hónapja nem beszéltünk. Én nem keresem,mert úgy érzem,nem vétettem ellene és elegem van,hogy mindig én koslatok mindenki bocsánata után,holott nem is én vagyok a hibás.

Miért van ez?


2014. szept. 2. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Némelyik uralkodó régen a rossz hír hozóját egyszerűen kivégeztette.


Vagy ez a pszichológia működik, vagy pedig a csávó letagadott amit tudott és ráfogta, hogy csak irigykedsz.

2014. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért ilyen, mert elárultad a barátját. Ilyen esetben nincs jó megoldás, mert ha nem árulod el, és a húgod mégis megtudja, akkor Téged hibáztat, miért nem mondtad. Pláne, hogy megkért a figyelésre.

Akár megmondod, akár nem, egyik sem tesz jót a kapcsolatnak. Én azért megpróbálnék a tesómmal békülni.

2014. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha meg nem mondom el neki,akkor én vagyok a sz.r szemét sz.r alak,hogy falaztam neki... Nincs igazság a földön.
2014. szept. 2. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:

És amúgy a húgod ezek után képes még befeküdni a csávóval egy ágyba?

Ennyire szarba se veszi saját magát?

2014. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért kérdezd meg a testvéredtől, hogy miért inkább rád haragszik, mint a csalfa társára. És béküljetek ki, sosem lehet tudni, mit hoz a jövő, mennyit tudtok még egymással beszélni.
2014. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Húgom is megcsalta már a pasiját,ki is derült...Mondtam,hogy mindketten megérik a pénzüket. Megvan erről a véleményem,tudja is húgom,de tényleg csak vélemény szintjén,mert az ő kapcsolata,nem akarok belefolyni,semmi közöm hozzá. Most is egyszerűen csak úgy éreztem,hogy nem akarom hagyni,hogy ilyen nyíltan hülyére vegyék a húgomat. Mert azért ehhez pofa kell,hogy kb szemem láttára...


Én ki szeretnék vele békülni,de nem bírom elviselni lelkileg,hogy ha neki kell támasz,én ottvagyok,amikor meg nekem kéne,lassan sorozatosan cserbenhagy. Mert ilyenek után meg úgy tesz,mintha mi se történt volna. Azt meg utálom.

2014. szept. 2. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvégre az is elképzelhető, hogy húgod úgy értette, ne csak jelents, hanem tettlegesen akadályozd meg ha a csávója valami akcióba kezd és ez miatt haragszik rád. (Bár ez már elég szürreális képet festene mert mindketten felnőttek vagy mifene.)


Mást nem igen tudok elképzelni.


Bocsánatért ha te nem tettél semmi rosszat, nem kell koslatni valóban. De esetleg meg tudnod kérdezni őt, hogy ne is haragudjon de pontosan mi a baja a nővérével.

Én ezt tenném aztán ha nem lehet vele értelmesen beszélni akkor meg elküldeném a búsba, és megmondanám neki, hogy felejtheti a lelki szemetesláda vagy bármi más funkciómat.

2014. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!