Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéreim kirepültek...

A testvéreim kirepültek itthonról, azóta nagyon magányos vagyok. Elköltözzek itthonról, hátha jobb lesz?

Figyelt kérdés
15 éves lány, késői gyerek vagyok a családomban. 3-an vagyunk testvérek, a nővérem 9, a bátyám 12 évvel idősebb nálam. Ennek köszönhetően mindkettőjüknek én voltam a "pátyolgatni való" kishúg, de főleg a nővéremnek. A világ legjobb testvérei vagyunk, nagyon kötődöm mindkettőjükhöz és ők is egymáshoz. Rengeteget foglalkoztak velem, szinte mindenhova vittek magukkal mióta az eszemet tudom, nincsenek is nagyon barátaim rajtuk kívül, akikben igazán megbíznék. A bátyám 2 éve költözött el itthonról, megházasodott, már onnantól kezdve sokkal csöndesebb volt a ház, de legalább még a nővérem itt volt nekem. Most viszont ő is elment, mert beindult a karrierje, családalapítást tervez, stb. Én itt maradtam anyuékkal, akiket persze nagyon szeretek, de egész eddigi életem nagy részét a tesóimmal töltöttem és nagyon egyedül érzem magam nélkülük, ebben a nagy házban. Most kezdtem el a középiskolát és arra gondoltam, hogyha koleszba költöznék, talán könnyebb lenne új környezetben és lehet, hogy ott nem érezném magam ennyire egyedül. Bár anyuéknak biztosan rosszul esne, ha hirtelen én is elmennék és teljesen egyedül maradnának. Mit gondoltok? Megpróbáljam a költözést vagy várjak még, hátha majd jobb lesz egy idő után és hozzászokok az új helyzethez? :(
2014. szept. 3. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy koliba mész, nem kapod vissza a tesóidat. Meg kell szoknod az új helyzetet, és elengedned őket. :)
2014. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen maximum a másik szobába költözhetnél, 18 évesen számítasz nagykorúnak, akkor tudsz költözni
2014. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat, sokkal jobb lesz minden.
2014. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől össze a világ, tovább kell lépni! Biztosan vannak barátaid és még újakat is szerezhetsz, akik talán kissé pótolják majd a testvéreid után maradt űrt! Nem haltak, meg szerencsére a tesóid így is gyakran találkozol majd velük bizonyára. Ha koleszba mész azzal lehet, hogy csak a saját bajodat gyűjtöd meg... Fel a fejjel!
2014. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koleszt nem olvastam el, szerintem olvass pár koleszes sztorit, én is tudok, nem javaslom
2014. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél magadhoz egy kutyát ;)
2014. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje, szerezz barátokat az iskolában. A család az első de azon kívül is van azért élet.
2014. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!