Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Kinyírjam...

Pipebomb kérdése:

Mit csináljak? Kinyírjam magam vagy elköltözzek, hátha jobb lesz nekem? Megfogok őrülni.

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem kellenek barátok nekem jobb lesz ha magamra maradok. Csendes vagyok és visszahúzódó. Nem igazán tudok barátkozni. Van 1-2 barátom, de azok se törődnek velem igazán. Barátnő nekem az lehetetlenség. Úgyse tudnék felszedni. Apum nem törődik velem régóta. Mindig dolgozik. Anyum mamámmal vitatkozik minden nap szinte. Keresztanyum 2 éves korom óta nincs. Unokatesómhoz nem mehetek, mert az anyja megtiltotta egy családi balhé miatt. A suli nem megy jól, nem jövök ki jól az osztálytársaimmal, túl hülyék ahhoz hogy egy jó közösség legyünk. Elhúznék ebből a suliból. Most is legszívesebben kinyírnám magam, mert azt érzem úgy se tudnék az életemen változtatni és ugyanolyan unalmas és rossz lenne az életem. Nem szeretek már a városban se lakni, és a legjobb megoldásnak azt tartom hogy elköltözzek.És még ideggyógyászatra is járok. Gyógyszert is szedek. Szerintetek elköltözzek? 19 felé ballagok.
2012. jún. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is semmikép ne csinálj magaddal semmit sem, mert nálad vannak olyanok, akik sokkal rosszabb környezetben, körülmények között élnek. Ne sajnáltasd ennyire magad, mert ez mégjobban le fog húzni. A szüleidnek annak ellenére, amit gondolsz róluk nagyon hiányoznál. Szerinted miért dolgozik annyit apád? Hogy eltartson titeket, legyen mit ennetek. Ha túl hülyének tartod az osztálytársaidat magadhoz képest, akkor koncentrálj a tanulásra, hogy tényleg így is legyen, ne csak mond. Ha más suliba mennél, ugyanúgy be kellene illeszkedned. Ugyanaz lenne, mint most van, semmivel sem könnyítenéd meg a helyzeted, sőt még rosszabb lenne, mert te lennél az az új, aki biztos balhézott, azért jött ide hozzánk stb. Azzal, hogy új helyre mész, költözöl, sosem fogod megoldani a problémáidat, csak tolod magad előtt.
2012. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én szerintem a környezetváltoztatás kéne és úgy a problémáimat megoldani. De igaz amit írtál, de vagy elmegyek vagy kinyírom magam.
2012. jún. 3. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy bördzsekit és egy Harley-t utazz az országuton ÉS szerezz lóvét kocsmai verekedésekből. Mint egy 90 es évekbeli C kategóriás akciófilm.
2012. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves Pipebomb!

Ha szeretnél valakivel beszélgetni,akkor nyugodtan írhatsz!:)

2012. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GhostRider3 ***** válasza:

nem tudnád fenntartani magad egyedül, inkább járj el sétálni, sportolni, könyvtárba, szóval csinálj valami hasznosat, és ne otthon. ha meg nincs kedved, ismerkedj neten emberekkel, akikkel programokat szervezhettek.

hiába költözöl el, attól nem lesz több barátod, és nem lesznek figyelmesebbek az emberek. csak akkor tedd meg, ha van biztos állásod és hajlékod az új helyen. sőt, érdemes akkor már lakótársat is találni anyagi és egyéb okokból

2012. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mi volna jó :/
2012. aug. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!