Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen? Hogy tudom a...

Miért ilyen? Hogy tudom a kapcsolatunkat jobbá tenni?

Figyelt kérdés

van egy 19 éves bátyám. Mindig gonoszkodik. pl:

- Kifekszek az ágyra és egy jó nagyot üt a hasamra.

- Megkérdem, hogy hova megy és erre nagy gúnyosan "vajon hova?! -.-" válasszal áll elém.

- vagy ha megmondom, hogy ne nézegesse az üzeneteimet, akkor kezdi a "mindig csak ezt tudod mondani" dumát.

- Ha esetleg barátságosan ráütök a hátára, akkor kezdi "Mit ütögetsz"-et.

- Vagy ha próbálok beszélgetni, akkor jön a "Hagyj békémet má'" szöveg.

Mit tegyek? A másik tesómmal jobb a kapcsolatom, de vele nehéz együtt lenni.

Hiába próbálok valamit ki, semmi se hat. És ha megkér, hogy nagy fáradtan menjek le az üzletbe kóláért, és én nemet mondok, mert ki vagyok merülve, akkor kezd a lelkemre hatni és úgy érzem mintha érzelmileg zsarolna. Na meg ha ő rászánja magát a többszörös nem-em után akkor alig akar adni a megvett dolgokból. Mit tegyek kettőnk érdekébe?

(nem a gúnyolások a gondok, mert már megszoktam, ha legyökereznek vagy lehülyéznek, de azért néha úgy érzem, hogy nem kölcsönös a szeretet)

Mit tegyek egy jobb kapcsolat érdeklében?


2014. szept. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, fiú vagy lány vagy?
2014. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13/l
2014. szept. 4. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon kezdeményezz vele beszélgetést,és a számítógépből lépj ki, hogy ne lássa az üzeneteidet.


Az ő dolgait ne edd meg,és ne is legyél a csicskása,aki elmegy helyette a boltba.

2014. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De akkor ezt mondja:

"ilyen vagy. Ennyit nem teszel meg a testvêredért?!"

s ezt 3 órán keresztül.

2014. szept. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!