Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezzel a dologgal most én...

Ezzel a dologgal most én tettem rosszat?

Figyelt kérdés

Van egy 10 évvel kisebb húgom aki most fejezi be az általánost.

Mivel én messzebb lakom tőlük nem tudok vele elég sokat beszélgetni személyesen.De minden nap telefonon vagy ,facebukon beszélünk.

Kiderült h,egy nála nagyobb fiúval kezdett el egy kapcsolatot ami nem is lenne baj ha a fiú rendes lenne.Én elég jól ismerem mivel egy épületben élünk.

Szóltam anyámnak h,beszéljék a húgommal.De ő nem tette sőt továbbra hagyta h,találkozzon vele.

Ezért beavattam a bátyánkat aki azonnal kiadta az útját a srácnak és most már facen sem tudnak majd irni.

Anyám azóta nem telefonál és azt beszéli mindenkinek h,anyáskodom helyette.Én csak jót akartam de ő nem igy látja.

Vagy tényleg ki kellet volna ebből maradnom?

Kérlek normális válaszokat adjatok.

25 N


2014. szept. 8. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
HA tényleg ismered a srácot, akkor szerintem jól tetted.
2014. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az mit jelent, hogy kiadta az útját a srácnak? Ki nem tud kinek írni ezentúl?
2014. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen ár nem túl nagy azért, hogy kimentsd a húgod egy ilyen helyzetből. Nulla tapasztalattal egy idióta pasival nagyon rossz kombináció, rámehet a húgod élete, ha véletlenül teherbe ejti. Anyádnak nincs igaza. Ő gondolom úgy gondolja, a húgod első nagy szerelmét tettétek tönkre, amit át kell élni, és az milyen szép.. de nem ebben az esetben. Furcsán gondolkozik. A húgoddal próbáld inkább helyrerázni a kapcsolatotokat, mert ebben a dologban ő sérült, még akkor is, ha ez volt a kisebbik rossz.
2014. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam.Nekem már van némi tapasztalatom és tényleg nem tettem volna ezt ha nem ismerném eléggé a srácot.

Én csak jót akarok neki és azt h,nem egy bunkó mellett keresse a boldogságot.

2014. szept. 8. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
szüleid és a testvérednek is elmondtad hogy milyen ez a srác?
2014. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!