Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szolnatok a testvereteknek...

Szolnatok a testvereteknek arrol hogy megcsalja a felesege?

Figyelt kérdés
A testvered szereti a feleseget meg nincs gyerekuk. A munkahely miatt varoson kivuli teruleten is jar a testver egyik ilyen alkalommal meglatta hogy a testvere felesege egy pasival sz**** a kocsiban. A no es a pasi nem vette eszre. Rendszam minden stimmel es 100%hogy a no volt. A ferje aznap dolgozott. Jobb elmondani mig nincs gyerek vagy mit lehet tenni?
2014. okt. 9. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan elmondanám, hiszen szeretem a testvéremet, és van olyan kapcsolatunk, hogy hinne is nekem. Nem szívesen nézném végig, ahogy a feleség a szemébe hazudik, és ki tudja, hány évig csinál ilyesmit úgy, hogy ki sem derül. Aztán egyszer ha véletlenül kiderül, mégis milyen lelkiismerettel fogok ott állni, miközben végig tudtam, hogy ilyen az asszony? Én elmondanám neki.
2014. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját testvéremnek biztosan elmondanám.
2014. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Testvérnek igen.
2014. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Es hogy bizonyitod?
2014. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én elmondanám de szereznék bizonyítékot.
2014. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám ez természetes.
2014. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám.

Én anyumnak is elmondtam, hogy a férje megcsalja, nem hitt nekem, majd lassan kibukott a dolog...

Eleinte te leszel a szemét, az lehet, főleg ha bizonyíték nélkül mondod, de én a testvéremért tűzbe mennék, inkább haragudjon rám, de tudja, kivel van dolga.

2014. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mégis egy ilyesmit hogy lehet bizonyítani? Követnie kellene a feleséget, hátha megint félremegy? Normális testvéri kapcsolatban nem kérdés, hogy a testvér nem állít ilyet csak úgy légből kapva. Természetesen szólnék a testvéremnek.
2014. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szólnék. Ha nem is hinne nekem, csak szöget ütne a fejébe, és biztosan észrevenné a jeleket, ha eddig nem tette. De ilyesmit úgysem lehet sokáig titokban tartani, mástól is fogja hallani, szóval a végén majd bocsánatot kér tőlem úgyis, h nekem van igazam.

De tényleg csak abban az esetben szólnék ha 100%!

2014. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szólnék tesómnak!Miért falazzak egy mocskos r ibancnak?
2014. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!