Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szolnatok a testvereteknek...

Szolnatok a testvereteknek arrol hogy megcsalja a felesege?

Figyelt kérdés
A testvered szereti a feleseget meg nincs gyerekuk. A munkahely miatt varoson kivuli teruleten is jar a testver egyik ilyen alkalommal meglatta hogy a testvere felesege egy pasival sz**** a kocsiban. A no es a pasi nem vette eszre. Rendszam minden stimmel es 100%hogy a no volt. A ferje aznap dolgozott. Jobb elmondani mig nincs gyerek vagy mit lehet tenni?
2014. okt. 9. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Siman elofordulhat, hogy a testvéri kapcsolat megromlana ezek utan. Nem biztos, hogy neked hinne.... Egyetlen esetben érdemes szólni -bar akkor sem feltétlenül szemtől szembe, később kifejtem higy miért - , ha van ra bizonyíték.

Nagyon sok olyan eset van am, ahol a felek hallgatólagosan megállapodtak abban, higy elnézik egymas dolgait.... Ilyenkor szembesíteni a valósággal csak egy dologhoz vezet: harag azzal szemben, aki ezt megtette. Volt hozza szerencsém.... Azt hittem segítek, aztan kiderült, hogy evek ota ez van. A megcsalt fel tisztában volt vele, hogy mi tortenik, de a tarsfuggoseg es az anyagi függetlenség hiánya ne engedte lepni. Azután sem, hogy en jóindulatúan szembesítettem a tényekkel.... Utana nem beszéltünk többet, az utcán sem ismer meg.... Ja, az apám volt amúgy.

2014. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
07:37-es, gondolom tisztában vagy vele, hogy itt nem veled volt a baj. Egy normális értékrendű személy életébe nem fér bele a megcsalás, és megpróbálja ettől megóvni a szeretteit is. Ha ez az apád részéről rendben volt, akkor a megfelelő reakciója az lett volna, hogy "tudok róla, de nekem így is megfelel". Ő vállalta ezt az életformát, egyáltalán nincs joga berágni, ha kiderül, és valaki jóakaratúan figyelmezteti. Apád nem egészséges gondolkodású személy (hiszen a társfüggés elvette józan ítélőképességét), és ez előbb-utóbb úgyis problémákhoz vezetett volna. Ettől függetlenül viszont ilyesmit nem szabad titokban tartani, akár tud róla a családtag, akár nem. Ha egy kapcsolat ilyesmi miatt megromlik, addig is csak színjáték volt.
2014. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Naná, hogy elmondanám, és bizonyitanom se kellene, mert elhinné nekem, ugyanis a TESTVÉREM!
2014. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!