Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit mondtatok volna hogy...

Ti mit mondtatok volna hogy nálatok maradjon a kontrol?

Figyelt kérdés
Öcsém kicsit el van szálva ma elkértem 10percre a gépet közben szabadon hagytam kicsit egyböl betelepedett mikor vissza mek mondom neki tünj innen kocka. még neki ált feljebb aszongya azért szeben is lehetne. Valamiyen nagyon egós választ akartam mondani de belém fagyott a szó.
2014. okt. 14. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát.. szerintem meg az öccséd vót az okkosab, mer' aszonta, azért szeben is lehetne! Te meg aszontad neki hogy kocka meg tünj inenn! Nem kel hogy nálladd maraggyon a kontrol! Maragyon az öcsédné'.
2014. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Eggyesné' a tutti. Télleg lehetne szeben is. Ne legyé' tahó, azé, mer ő kocka.
2014. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Én is kocka vaggyok, akkó most nekem is beszósz valami nagyon egósat?
2014. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Egókám ne a gépért harcolt, hanem a nyelvtan könyvért!!!
2014. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jahhh ha olyan okosak vagytok ti meg ne itélkezzetek! Ez eleve nem is az észről szólt inkább aról hogy fel mérgel azzal hogy 10percre nem kérhetem el a gépet és ijenkor igenis jól esik szúrkálódni. Gondolom most felháborodott szülőknek nehéz meg álni hogy ne vegyék komolyra a figurát.

Attól ha valaki át érzi az én helyzetemet is nem csak a szegény öcsikémét akinek feljebb áll ha ezekután arogánsaban szólok neki írjon nekem pár helyzethez illő pimasz és szellemes visszaszólást ami a tudat alatijának aszt üzeni jogom van ahoz hogy szúrkálódjak amért nem veszed észre magad szóval értitek........... a hülő agynak megy az üzenet a hüllőtől oké? :)NEM INTELIGENS ÉRTELMES figyelj már még kéne a gép vagy mért vágsz közbe mondtam hogy most dolgom van rajta vagy JAJJJ KIS FIAM ugye ki birod a 10percet üzeneteket várok. hanem játékos kontrolharc jellegőeket amivel éreztetem hogy nem kéne közbevágnia dolgomban.mint tesó a tesónak vagy haver a havernak.

2014. okt. 15. 00:40
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Add istenem, hogy ez nem igazi, ez csak egy troll.


Amúgy a kommentelőknek massive respect, rég nevettem ilyen jót. :D

2014. okt. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
elég nehéz am ki fejteni nem okoskodást várok hogy ez most jó e vagy sem meg h ki az okosabb vagy h mit kéne szakszerüen teni stb hanem mikor picit össze vesznek és egyiksem enged csak marják egymst és figyelmen kívül hadják az értelmes megnyílvánulásokat.na valami hasonló frapáns választ szeretnék ami piszkálja neki az egóját de közben rá ébreszti hogy kiakasztóan viselkedik és én ezért viselkedek lekezelően.
2014. okt. 15. 00:58
 8/14 A kérdező kommentje:

"Add istenem, hogy ez nem igazi, ez csak egy troll"


am ja jobban bele gondolva körülbelül eltalátad egy kifinomult tróllkodós választ szeretnék. Mert akár hiszitek akár nem amikor az ember nem mehet el a géptől anélkül hogy ne ragadjon azonnal rá az öcse és még ki is oktat ijenkor eleve az a célja hogy okosabnak tünjön ezért ez is trólkodásnak számít. "azért szeben is lehetne" nem azt mondja hogy oké megyek már vagy csendben el megy vagy bocsi már hogy csak ide pofátlankodtam vagy hasonló hanem még ki kéri magának hogy én vagyok a bunkó durva és ezzel el hitelteleníti az érzéseimet.és nem racionálisan akarom ezt közölni vele vagy azt mondani hogy mérges vagyok vagy hogy értsd már meg milyen idegesítő vagy vagy hogy mért idegesítel stb mivel akkor ugyanúgy nyeregbe érzi majd magát. Hanem hasonlóan el hitelteleníteni hogy azt éreze kúrvára nem kéne szebben mondanom pont úgy beszélek veled ahogy illik. Remélem értitek. nem várok sokat ettől az oldaltól csak reménykedni tudok hogy fel fogta valaki tőlemse várjátok el hogy ezt pontosan tudjam ki fejezni viszont komolyan bánt a dolog mintha fel akarná cserélni az öcsi bátyó szerepeket. Mire várja el hogy tiszteségesen szóljak hozzá ha ő sem tartja tiszteletben amit kértem tőle?

2014. okt. 15. 01:43
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb, ha előre tudod, hogy most bunkó leszel, készülj fel arra, hogy nehogy beléd fagyjon utána a szó. Igyál előtte valami meleget és készülj fel lelkileg, mármint ha van neked egyáltalán lelked...
2014. okt. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Te akkora buta bunkó vagy, hogy csak remélni tudom, hogy az öcséd normálisabb.
2014. okt. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!