Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elképzelhető az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy valaki 19 éves korától élete végéig egyvalakihez hűséges maradjon?

Figyelt kérdés

Nem oltást kérek, hanem őszinte véleményt, vagy főként: TAPASZTALATOT.

Köszönöm előre is.

22/N



2014. jún. 30. 21:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Én 19 évesen ismertem meg a férjemet, ő akkor 20 éves volt. Ennek már 15 éve és én nem csaltam meg, ami egyáltalán nem is volt nehéz. Soha eszembe sem jutott, hogy mással is lehetnék. Úgy érzem, hogy ő is hűséges.
2014. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, de ez inkább a véletlen ill. erős önkorlátozás kérdése. Én 49 éve ismerem a feleségem...
2014. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
19 évesen ismertem meg a feleségemet, ő fél évvel fiatalabb, ezidáig még nem csaltam meg, pedig lett volna alkalmam, ráadásúl nem vagyok egy adonisz! Szerintem ő sem, ráadásúl nagyon szép és csinos. Most 41 múltam, de én lehet hogy gyáva vagyok hozzá, mert sokat fantáziálok róla.
2014. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Én is 19 éves voltam amikor megismerkedtünk (a férjem 21 volt)

Nem a véletlen műve és nem is az erős önkorlátozásé, de hűséges vagyok és érzésem szerint a férjem is az.

Több, mint 30 éve vagyunk házasok. (remélem azért az életünk vége még odébb van)

2014. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Persze

Nagyanyám 14 éves kora óta hűséges a nagyapámhoz.. 54 éve házasok

2014. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
A hűség döntés kérdése. Isemrem magam, nem csalnám meg a férjem, akkor sem, ha már nem ugyanazt érzem, amit az elején. 19 évesen házasodtunk össze, már 20 éve. Egészen más már a kapcsolatunk, de nem kell más :)))
2014. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
Szüleim 16 és 17 évesek voltak, mikor összejöttek, 30 éve vannak együtt, 25 éve házasok, soha egyikünk sem volt hűtlen a másikhoz, és nem tűnik úgy, mintha ezután azok lennének majd... :)
2014. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%

Majd megkérdezem anyukámat. Merem remélni, hogy őszinte lenne velem, mert tudja, hogy nem vagyok prűd, úgy állok az élethez, hogy nem botránkozok meg minden apróságon.

De szerintem hűséges feleség 36 éve. Hozzáteszem, nagyon lehetősége sem lett volna félrejárni.

2014. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
25%
Kizárt. Csak az erős önbizalomhiányban szenvedőknél fordul elő, akik félnek, hogy másnak nem kellenének.
2014. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%

9-es. Nagyon tévedsz! Akik hűségesek, azoknak több az önbizalmuk, mint akiknek mindig más kell. Tudják, hogy a párjuk szereti, értékeli őket, és ők is a párjukat.

Mi is 30 évig éltünk együtt, és egyikünk sem csalta meg a másikat. Pedig mindkettőnknek lett volna alkalma rá.

2014. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!