Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » S. O. S. szerelem! Hogyan...

S. O. S. szerelem! Hogyan mondjuk el a szüleinkenek?

Figyelt kérdés

Van egy ,,bátyám,, akit 13 évesen fogadtunk örökbe, én akkor voltam 10.

Ő most 18, én 15. Már egy ideje nem testvérként nézünk egymásra, hanem mint a másik szerelme.

Kérlek segitsetek, már nagyon kezd feszült lenni a légkör itthon, már nem birjuk sokáig, hogyan mondjuk el a szüleinknek?



2014. okt. 25. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem hagyd az egészet. Nem ér ez meg egy családi balhét.
2014. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
3%
Még csak 15 vagy rengeteg fiú lesz még az életedben. Tegyetek le egymásról a tesóddal, mert ha most nem távolodtok el egymástól elcseszitek a saját és a szüleitek életét is.
2014. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Na és mi van ha nem tudunk egymásról lemondani? Szerintem, ha sikerülne is, ez mindig ott lenne köztünk. :(

Várok még válaszokat!

2014. okt. 25. 20:40
 4/17 anonim válasza:
Igen ott lenne még egy évig míg nem leszel másba szerelmes.
2014. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Na ne, ez gusztustalan.
2014. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Fujjjj...... ez gyomorfogato!

Rohadt gyorsan felejtsétek el egymást!

2014. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Ne. Nem hiányzik nektek ez a balhé, hidd el. Az embert az különbözteti meg az állattól, hogy tud uralkodni magán és az ösztönein. Próbálj eszerint gondolkodni.
2014. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
ez annyira undorító! felejtsétek el egymást!
2014. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

A fiúnak, mivel ő már 18, nagykorú lehetett volna több esze, hogy nem hagyja hogy beleéld magad egy ilyen dologba. 15 évesen nagyon gyerek vagy, fel sem méred mit csinálsz, majd később bánnád meg az egészet, hogy tönkretettétek az egsz család életét!

Anyádék helyében jól helyreraknám azt a gyereket, az tuti!

2014. okt. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom mi ebben az undorító, semmi közük nincs egymáshoz, azon kívül, hogy 5 éve minden nap látják egymást és együtt élnek. Szerintem ilyenkor tombolnak a hormonok, nekem inkább az lenne a furcsa, ha teljesen testvéri viszonyotok alakult volna ki.

De! Szerintem se mondjátok el a szüleiteknek. Olyan helyzetben vagytok, hogy sokáig tudjátok ezt titkolni.

2014. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!