Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon féltem! Mit tegyek? Be...

Nagyon féltem! Mit tegyek? Be van rágva rám

Figyelt kérdés
Az ikertesóm szerelmes a suliba egy nagyon menő fiúba. Tudom, hogy a tesóm egy lenne a fiú listájáról. Meg ki is derítettem, hogy tényleg van csaja a srácnak.

2013. dec. 31. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Szóval, meg szeretnéd akadályozni, hogy az ikertesódnak jó legyen egyszer is egy "menő" sráccal. Savanyú a szőlő?
2013. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is féltem, amíg éltem...
2014. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van csaja, akkor mondd el tesódnak.

. De sajnos neki is neked is magadnak kell megtapasztalnod az élet csalódásait

2014. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszer azt írod: nagyon féltem! mit tegyek? be van rágva rám.

másszor: még nem mondtad el.

na most akkor ez hogy van?!

2014. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt tudod tenni, hogy elmondod neki, hogy félted. Véleményed szerint a pasi csak szórakozik vele, és egyébként is úgy tudod, hogy van barátnője. Ennyit tehetsz, ne nyaggasd állandóan, mert csak a ti kapcsolatok romlik el. Te elmondod egyszer a véleményedet, és hagyod, hogy ő döntsön. Ilyen és ehhez hasonló csalódásokon mindenki átesik az életben, úgy tűnik ő most, te pedig lehet, hogy később. Aztán majd sokat tanul az esetből, és hosszú távon a hasznára válik, mert legközelebb már megfontoltabban választ párt.

Ne akarj mindenáron belefolyni az életébe, ha csalódik, legyél mellette, hogy hamar túltegye magát rajta.

2014. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt éreztesd vele, hogy te ŐT mindenben támogatod, akkor is, ha boldog lesz, akkor is, ha csalódni fog.


Ne lebeszélni akard, mert nem tudod, csak arra koncentráld a mondanivalódat, hogy mivel a srácnak most is van nője, lehet, hogy csak játszik a testvéreddel, de az is lehet, hogy nagy szerelem lesz belőle. Mindenesetre legyen óvatos.


Beleavatkozni viszont nem szabad. Aminek meg kell történnie, úgyis meg fog (a bűncselekményeket és egyéb negatív lehetőségeket most ne vegyük figyelembe, hiszen nem erről van szó). A testvérednek meg kell járnia a saját útját, te rávilágíthatsz az útvesztőkre, de ő mindig a saját döntéseiből fog tanulni. Mint ahogy te is.

2014. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!