Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez teljesen ledöbbentett....

Mr.megaa kérdése:

Ez teljesen ledöbbentett. Talán öngyilkos akart lenni?

Figyelt kérdés

A mai nap észre vettem, hogy a 12 éves hugom jobb kezén, ahol általában eret "szoktak" vágni, sok karcolás van. Kérdőre vontam, de ő váltig tagadta, hogy ilyett tett volna. Tökéletesen látszik, hogy bele van karcolva. Varas és piros ott. Biztos vagyok benne, hogy ő csinálta. Szüleinknek egyenlőre nem akarom elmondani. Az iskola pszichiáterjével jó kapcsolatba vagyok, vele is tudnák beszélni.

Egyébként egy fiúval beszélgetett, facebookon.. sose látták egymást, akibe "szerelmes" lett. A haverjaival 2-3x kicsapták, unott téma lett és elküldték a francba. Gondolom én. Én próbáltam sokszor mondani, hogy ez hülyeség és alaptalan, facebookon ismerkedni, de nem vette komolyan.

Segítsétek, nagyon lesokkolt.



2014. szept. 18. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem emós.
2014. szept. 18. 13:19
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Azért érdemesebb lenne először beszélni a szülőkkel, ugyanis a hugodnak segítségre van szüksége.
2014. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos,lehet a suliba ez a menő dili.Látod itt a gyakorin is van néhány flúgos aki terhessen is vagdalja magát.Jó pár éve az én gyerekem kézfeje karja tiszta seb volt.Rá kérdeztem,mert fájt is neki ez mi?Azt mondja kiradírozta.És miért is?mert a suliba mindenki ezt csinálja.Na elkaptam a grabancát és megmondtam neki attól,hogy mások hülyék neki nem kell annak lenni.ha még egyszer akár egy nyúzást is meglátok rajta,én leszek aki radíroz,a fejét is a nyakáról.Soha többet nem fordult elő.Szólj anyádnak.Majd az lerendezi ,sajnos a suliba is van néhány idióta meg követője is.
2014. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy rossz legyen neki.
2014. szept. 18. 13:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Elit suli, nincsenek ilyen dolgok. A legsúlyosabb ilyesmi max a drog a sulinkba.
2014. szept. 18. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom. Én mondjuk már tíz éve elballagtam, de amikor én gimis voltam, akkor is volt egy csomó tini p1csa haverom, akik ugyan nem akartak öngyilkosok lenni, de jó feltűnően összevagdalták a csuklójukat. Ez amolyan kitűnni, feltűnni akarás. Nem akart öngyilkos lenni, csak olyannak tűnni, mint aki igen. Szerintem.
2014. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

"Nem biztos,lehet a suliba ez a menő dili.Látod itt a gyakorin is van néhány flúgos aki terhessen is vagdalja magát.Jó pár éve az én gyerekem kézfeje karja tiszta seb volt.Rá kérdeztem,mert fájt is neki ez mi?Azt mondja kiradírozta.És miért is?mert a suliba mindenki ezt csinálja.Na elkaptam a grabancát és megmondtam neki attól,hogy mások hülyék neki nem kell annak lenni.ha még egyszer akár egy nyúzást is meglátok rajta,én leszek aki radíroz,a fejét is a nyakáról.Soha többet nem fordult elő.Szólj anyádnak.Majd az lerendezi ,sajnos a suliba is van néhány idióta meg követője is.

"


Azta! Mond, hogy kamuzol és nem nevelsz gyereket!

Ez félelmetes, de komolyan.

Ismerősömmel pont ugyanígy bánt az édesanyja, amikor vagdosta magát. Igazi vérproli, egyszerű lény volt. Ismerősöm pár éve öngyilkos lett...hála az ilyenfajta undorító hozzáállásnak.



Kérdező:


[link]

2014. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen nem normális, hogy ismerkedik a neten.


Szerintem mindenképp szólj a szüleidnek. Ide bizony pszichológus kell.

2014. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.
2014. szept. 18. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki azért vagdossa magát mert más is:)
2014. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!