Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Dilemmában vagyok a húgom...

Dilemmában vagyok a húgom miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este beszéltem a húgommal, kérdeztem, merre van a férje? Azt válaszolta, hogy elment XX-szel autót nézni, mert XX autót akar venni.

Említettem az én férjemnek, aki szintén ismeri XX-et. Ők este chateltek, és a férjem megkérdezte XX-et, hogy végülis milyen autót néztek a húgom férjével? Ő pedig visszaírt, hogy semmilyet, mert nem volt megbeszélve, hogy elmennek együtt bárhova is, nem is találkozott vele.


Én pedig azóta is ezen gondolkozom. Most szóljak a húgomnak, vagy ne avatkozzak bele?


2014. nov. 5. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre nem szólnék bele, lehet, hogy pl. ajándékot vett a húgodnak, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. De azért figyelj oda.
2014. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. hozzászólóval.
2014. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az biztos, hogy egyiküknek se szólj, hogy tudsz erről!

mert ha a húgod tudja meg az tönkre teheti a meglepetést ha azzal készült

ha a pasinak szólsz akkor meg előrukkolhat valamivel ami kamu és később sokkal figyelmesebb lesz...

inkább kövesd nyomon a dolgokat...de ne gondolj egyből a legrosszabbra

2014. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is megfordult a fejemben, hogy valami más miatt nem volt otthon, csak épp a húgom nem akarta az orromra kötni. De a fene vigye el, kell nekem ezt továbbgondolni, ugye?
2014. nov. 5. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármi miatt is találta ki, elég béna sztori. Ha autóvásárlásról van szó, ezer 1000% h legközelebbi találkozás alkalmával az összes férfi családtag rá fog kérdezni, h na és milyen autókat néztetek, milyet fog venni xx? És tuti belekérdeznek,h milyen évjárat meg egyéb műszaki részleteket (én nem értek hozzá, de nálunk ilyesmiről órákig el tudnak dumálni a férfi családtagok). Az én férjemnek tuti ez lenne az első kérdése amikor legközelebb találkozik a sógorával, főleg h xx közös ismerős.
2014. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!