Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem tudom mit tehetnék?

Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves öcsém, aki idén tavasszal megismerkedett egy nála 9 évvel idősebb 3 gyermekes nővel. Pár hónap ismeretség után össze is költöztek. Azóta a testvérem anyagilag folyamatosan csúszik lefelé. Most már ott tartanak, hogy 2 hónapja kikapcsolták az áramot abban a házban ahol élnek. (ami egyébként a barátnő egyik testvérének a tulajdona) Már akkor amikor szóba került, hogy ők ketten összeköltöznének figyelmeztettük a szüleimmel őt, hogy gondok lesznek. Ugyan is a nő nem vált el, mert mondván anyagilag nem éri meg neki és pénze sincs rá. Szerintem ez mindent elárul. Aztán mit ad az ég ahogy összeköltöztek a csaj kilépett a munkahelyéről azóta sem dolgozik, most jelenleg közmunkás. Ennek 5 hónapja. Tehát csak a tesóm fizuja van, a gyerekek csak addig vannak velük amíg tart a pénz aztán mennek az apjukhoz. Telefonja már nincs, mert kikapcsolták, anyum szerint valami hitelkártya tartozása is van arról a napokban jött levélről értesültek a szüleim, mert egyszerűen felbontották a levelét, ami még a bejelentett lakcímére a szülői házhoz jött, persze a szüleim a hitelfelvételről semmit nem tudtak. Pénzzel ahogy tudják segítik az öcsémet a szüleim, bár szerintem olyan, mintha a Dunába öntenék a vizet, mert mindig előkerül valami plussz. Anyukám duplán főz, hogy a tesómnak legyen mit ennie, mert a csaj nem főz, mert állítólag a közmunkától folyton (takarít). szóval egyszerűen nem értem / senki nem érti, hogy miért nem lép le a francba költözik vissza anyuékhoz vagy egy albiba a tesóm ettől a nőtől. Tudjuk, hogy nem szólhatunk bele az életébe, csak egyszerűen rossz nézni ahogy csúszik lefelé. Én is ahogy tudom segítem, próbáltam többször is a lelkére beszélni, de minden szavam olaj a tűzre.


Nem tudom mit csináljak. Jönnek az ünnepek és semmi kedvem az egészhez. Annyit láttam és halottam az édesanyámat sírni az öcsém miatt, hogy végig tudjam vele meg a hülye nőjével jó-pofizni a karácsonyt.


2014. nov. 15. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek után én nem ülnék le melléjük. A helyedben kifejteném neki, hogy nem hozzá való a nő mert kihasználva és kész.
2014. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!