Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt az anyám?...

Miért csinálja ezt az anyám? Mit tegyek vele hogy változzon?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött el amikor elmondtam neki hogy az akkori barátommal lefeküdtem tehát már nem vagyok szűz. Azóta ha el akarok menni valahova ilyen sunyin nézz rám és mondja h ahha. Pedig csak a barátnőimmel megyek el mindenhova. Nem szoktam bulizni nem cigizek, iszok, dorgozok. 1 fiúval voltam csak ugy. Nincs is fiúm és nem is fiúzok egyszerűem folyton azt hiszi pasihoz megyek biztosan. Ez nem normális szerintem. A másik meg h állandóan azt kérdezi mikor jön meg a havim meg nem vagyok-e terhes. Ennyire nem bízik meg bennem vagy mi van? Nem lehet leülni vele normálisan beszélni metz csak veszekedik velem. Apummal megértjük egymást de anyám már kezdi az ő fejét is telibeszélni..... mit tegyek? nem birom ezt már olyan mintha valami börtönben lennék és a sajár szüleim nem ismernek igazán ha ilyeneket gondolnak rólam.

2014. nov. 18. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17
2014. nov. 18. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Talán mert fiatal vagy még a szexhez, és nem szeretné, hogy idő előtt kiégj, teherbe ess.
2014. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

De szívesen olvasnám férfi létemre, ha az elviselhetetlen apákra panaszkodnának itt az oldalon.


Kérdező beszélj apukáddal, hogy tegye kicsit helyre anyukád gondolkodását.

2014. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Két felnőtt nő egy háztartásban nem fér meg!


Nem írtad hány éves vagy, de arra számíthatsz, hogy mostantól ez addig megy, amíg ki nem repülsz.


Ha összeköltözöl egy normális emberrel, megin puszi pajtik lesztek anyukáddal.

Persze ezért ne menekülj el otthonról!


Ezt most nem hiszed el, de majd gondolj rám, ha bebizonyosodott!

2014. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
70%-os beléd köt. Bármit írsz, abból azt hozza ki, hogy te vagy a hibás. Ne válaszolj neki. Ő itt az oldalon éli ki magát.
2014. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ööö ebben mi a kötözködés? Én a véleményem mondtam el a szituációról. Te viszont rögtön rámtámadsz. Kérdező, én kötözködem veled?
2014. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És aki 14 éves veszíti el annak az anyja mit szoljon? Én lassan 18 leszek normálisan elmondtam anyámnak h mi a helyzet de 20 éves korom után is majd megtilt mindent? Nem adtam okot arra h igy viselkedjenek a szüleim. Olyan mintha valami börtönben lennék. Folyton mindennap megkérdezi h mikor jön meg hát ha baj van ugyis szolnák neki. Nem vagyok hülye hát nem esek teherbe ennyi idősen.
2014. nov. 18. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

"És aki 14 éves veszíti el annak az anyja mit szoljon?"

Szerintem ez teljesen irreleváns a te szempontodból, mert édesanyád máshogy ítéli meg. 14 éves kislánynak sem helyes szexuális életet élni.



"Én lassan 18 leszek normálisan elmondtam anyámnak h mi a helyzet de 20 éves korom után is majd megtilt mindent?"

Lassan 18 leszel, de előtte 16 voltál.



"Nem vagyok hülye hát nem esek teherbe ennyi idősen."

Nem a hülyeségen múlik. És ha teherbe esel, megtartanád? Vagy mehet a kukába egy élet? Ezért sem mindegy, hogy mikor és kivel fekszünk le. Valahogy túl lazán veszik az emberek a nemi életet, puszta szórakozásnak.

2014. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h teszek az ellen h ennyi idősen ne legyen gyerekem. Nem bántam meg h lefeküdttem azzal a barátommal akkor mert szerelmes voltam. A szakítás is más miatt lett nem az érzelmek miatt. Hidd el vagyok annyira érett h eldöntsem a saját életemet. 1 fiúval voltam idáig nem tudom mit kell nekem szemrehányásokat tenni. Egy gyerek nekem sokat ér de nem tiniként szeretnék ha nem baj. Meg amúgyis ennek semmi köze a anyám hülyeségeihez mert akkor is ezt csinálná ha még mindig együtt lennék a barátommal.
2014. nov. 18. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!