Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék, ha mindig én...

Mit tehetnék, ha mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van 2 bátyám és folyamatosan azzal jönnek, hogy ők már annyi idősen már rég kezdtek valamit az életükkel, én meg sehol sem tartok, és eddig csak egy barátnőm volt, azt is elszúrtam. Szerintük egy kis senki vagyok, mert semmit nem tudok normálisan megoldani. Pedig soha egy rossz szót sem szóltam hozzájuk, szóval ha úgy lennének ilyenek, hogy előtte én valamivel nagyon megbántottam őket, akkor megérteném, de így, hogy semmi rosszat nem csináltam, nem tudom mi bajuk velem.


18/f


2014. dec. 24. 15:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz a testvéreiddel.Az meg, hogy nem alakult szerencsésen a párkapcsolatod az nem szégyen ,nekem nem is volt még ennyi idősen barátom.Egy pszichológus talán orvosolni tudná a problémádat atestvéreidet is beleértve
2014. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én tesóim ezt a lehordósdid kinőtték kb. 12 éves korukban...
2014. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!