Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan leckéztethetném meg a...

Hogyan leckéztethetném meg a nővérem?

Figyelt kérdés

Sziasztok néhány hónapja élünk együtt nővéremmel, és bármilyen kaját csinálok, mindig megosztom vele, legyen az egy gyümölcs, vagy bármi amit sütök, főzök.

De ő akárhányszor csinál valamit, ideül az orrom elé, és még csak annyit sem mond, hogy kérsz egy harapást, vagy egy szeletet vagy bármit. Ráadásul én vagyok a fiú..

Ti mit tennétek, sajna nem érné meg külön költözni, mert anyagilag csak jövök ki én is jól.

(Ugyanazt csináljuk, mindketten egyetemre és dolgozunk mellette.)


2015. jan. 14. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Talán ezek után te se kínáld meg. Majd csak leesik neki.
2015. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán megbeszéled vele hogy ez neked rosszul esik, de ha nem adsz neki a te kajádból előbb utóbb leesik neki.
2015. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én megbeszélném vele, simán megmondhatod neki nyugodt hangnemben, hogy rosszul esik neked, hogy te mindig megkínálod őt, ő pedig téged soha.
2015. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Hat míg dolgozni van vegyel be a ruhaibol jopar centiket mint ha hizna vagy elhizott volna. Aztan a kajadbol mar nem fog kerni es meg az is lehet hogy megkapod az ovet.
2015. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Azért ez sokat elmond a gyk-s színvonalról.


Ne adjál neki te se kaját (óvodai szint)- válasz hasznossága: 100%

Beszéld meg vele, mint egy felnőtt ember - válasz hasznossága: 53%

2015. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!