Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korukig fürödhetne...

Mennyi idős korukig fürödhetnek együtt a különnemű gyerekek?

Figyelt kérdés
A testvérem gyerekei (fiú 11és fél, lány 8 éves) mai napig együtt fürdenek esténként! Ez normális dolog??

2012. szept. 2. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Régen nem normális véleményem szerint.

Nem vágynak az egyedül fürdésre már ennyi évesen???

Már kellene, hogy legyen szeméremérzetük (szégyenlősség).

2012. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éves koromig fürödtem együtt a 2 évvel fiatalabb öcsémmel és a 4évvel idősebb bátyámmal de semmi gondunk nem volt ezzel, ehhez voltunk szoktatva. Akkor is csak azért kezdtünk külön fürdeni mert már nagyon nem fértünk el egymástól pedig 180-as épített kádunk volt anno...
2012. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd amíg ők akarják! Egyiküknek se lesz ettől semmi baja. Ha majd valamelyiküknek ez már kényelmetlen, akkor úgyis szólni fognak.
2012. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ehhez van-e köze, de valahol olvastam, hogy a testvérek között épp azért nem alakul ki a szexuális vonzódás (vagy jobban fogalmazva épp azért alakul ki a gátlás ezzel kapcsolatban), mert gyerekkorukban sokat látták egymást meztelenül, közös szobában laktak, stb. Kimutatták, hogy azok a testvérek, akik külön nőttek fel, és felnőtt korukban találkoznak, sokkal nagyobb eséllyel lesznek egymásba szerelmesek, mert nincs ez a gátlás közöttük, viszont a vonzerő a hasonlóság miatt nagy. Persze ez nem biztos, hogy igazolja a 11 és 8 éves korban való együtt fürdést, de lehet köze hozzá. Nekik valszleg semmit nem jelent ez szexuálisan.
2012. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem a saját gyerekeimről van szó, és én kicsit furinak tartottam az együtt fürdést, a sógornőm szerint meg nincs benne semmi. Úgy látom itt is megoszlanak erről a vélemények, de a többség szerint ez normális.
2012. szept. 3. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A tegnapi 16:53-as vagyok. Igaza van a sógornődnek, ebben tényleg nincs semmi rossz. Rossz az, aki rosszra gondol. Majd ha valamelyiküknek ez már kellemetlen, akkor úgyis szólni fognak. Addig meg hadd élvezzék a játékot együtt!
2012. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!