Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véleményed? Tapasztalataid?...

Véleményed? Tapasztalataid? Normális a fürdés közben bejárkálni? Szülők vagy gyerekek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed ha fürdés közben rádnyitnak?Bemennek?Szülők-gyermek között?testvérek között?(akár ellenkező nemű testvérek között)?Mi a véleményed rola?Tapasztalatid?
2015. jan. 17. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Szia Niki! Masztiparti lesz, hogy kiemelted?
2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, de szerencsére van zár az ajtón.
2015. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Van aji szerint normális és van aki szerint nem. Engem nem zavar (persze csak, ha az illető anyukám, apukám vagy a 2 kis tesóm közül valamelyik (számtalanszor láttak már meztelenül)). Néha együtt fűrdök a kis öcsémmel vagy a kis húgommal. :P

De azért néha nem ártana egy zár a fürdőszoba ajtajára.

Kivételesen csak akkor nem szeretem, mikor itt alszik/alszanak nálam a barátnő(i)m és megyek WC-re vagy fürdeni, akkor nagyon ki tudok akadni, ha valaki benyit, mégjobban, ha be is jön. :P Azért alapvető kultúra, mikor vendégeim vannak kell. :)

2015. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
*aki
2015. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ez is régi!

Nálunk meg vannak a magunk fajta szokásai sajnos nincs testvérem nagyon szerettem volna de nem lett végül. Anya, Apa csak halaszthatatlan dolgokért jönnek be a fürdőbe de előfordult hogy véletlen benyitott apa de rögtön ki is ment!


Anya előtt nem vagyok szégyenlős apa előtt annál inkább!

Hozzá teszem azt se szeretem mikor menstruálok és hallja ahogy betétet cserélek ezért mindig megkérem hogy menjen be a szobájukba vagy hogy hallgassunk zenét mert "szeretnék" így nem hallatszik mikor éppen cserélek. Szóval így apával jól megértjük egymást. Anyával oo hát vele nagyon jó a kapcsolatom mindent elmondok neki ami olyan hogy én sem szégyenlem vagy valami.

2020. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!