Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a 3 éves öcsémme...

Barackfan2000 kérdése:

Mit csináljak a 3 éves öcsémmel, ha tanulnom kéne és piszkál?

Figyelt kérdés
nincs kulcs a szobám ajtajához...és semmi sem köti le max. fél órára...

#3 éves #piszkálódós öcsi
2015. jan. 24. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyedül vagytok otthon?
2015. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ERzt a szuleidnek kellene elintezni, hogy a gyerek le legyen kotve, valaki vigyazzon ra, nem a te feladatod.
2015. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólj anyudéknak vagy a mamádnak.
2015. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adjál az öcséd kezébe papírt, színes ceruzát, hogy rajzoljon addig, amíg te tanulsz. Találj ki neki valami játékot, ami őt lefoglalja.
2015. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ko.Ru. válasza:

Ha semelyik sem megy, ültesd a gép elé, biztos élvezni fogja azt, hogy az egér mutatóját mozgathatja, de a word-öt is elindíthatod neki.

De amint látod, hogy, a böngészöben megtalál valamit, akkor "véletlenűl" ki kell nyomni a gépet.


amm a youtube-ot ha benyomod neki, akkor ott ne lepődj meg, ha elkezd átlépegetni a másik videókra


ui. ezt csak akkor csináld, ha nem válik be semmi se!!!

2015. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 éves gyereket a nekik való mese le tudja kötni pár tíz percre, de komolyabb játékot ne várj tőle. Kicsi még, le tudja foglalni magát kb fél óráig. A szüleiddel kell megbeszélni, hogy nem neked vállaltak gyereket. Vigyázzanak ő rá.
2015. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kulcsot kérnék a szobámhoz és megmondanám a szüleimnek, hogy a srác nem hagy tanulni, legyenek szívesek csinálni valamit. Ugyanis az ő gyerekük, az ő feladatuk foglalkozni vele. Ha nem jutsz eredményre, menj el valahova tanulni, könyvtárba vagy egy barátodhoz és indokold meg, hogy igen anya, muszáj a könyvtárban/ a Laciéknál tanulnom, mert Tomika mellett nem lehet. Mivel ti nem csináltatok semmit, nekem kellett megoldani és ezt láttam jobbnak, ha én inkább a könyvtárban tanulok. Pár ilyen alkalom és hátha észbe kapnak a szülők.
2015. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Erre találták ki a délutáni alvást:D Nekem muszáj volt. :D
2015. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!