Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudom feldolgozni!

Figyelt kérdés

Ma a szüleim elmentek az öcsém (8 éves) előadására, ezért egyedül maradtam otthon a bátyámmal (14 éves). Először még csak úgy hülyültünk, ahogy szoktunk, amikor megkérdezi:

- Kiakarod próbálni, izélni? - kérdezte, én meg teljesen leblokkolva néztem rá - érted úgy...izélni? - én nem tudtam megszólalni - jó mindegy nem érted - mondta.

- Szerintem nem akarom éreni - ezt tudtam kibökni, és a sírógörcs határán voltam.

- Nem az amire gondolsz! Nem érted. Mindegy. - tiltakozott.

- Aha, jó. - az össz amit kimondtam.

Akkor most tök sokáig csönd volt, én meg próbáltam emészteni, de nem ment. Közbe ott magyarázott, meg minden, de nem nagyon ment visszaválaszolni. És utána elment inni, és amikor visszajött ezt mondta:

- Amúgy ezt a facebookon olvastam, mert azt írja az emberek többsége elfut ilyenkor - mondta.

- Reméltem is - válaszoltam.

- Nyugi nincs semmi.

Csak az a baj, hogy én ismerem őt, és tudom, hogy ezt csak utána találta ki, hogy ne nézzem hülyének. Ez kb félórája történt. És most nem bírok rá nézni, már nem tudok rá hogy tekinteni. Nem bírom feldolgozni, és legszívesebben bőgnék, mint állat, de anya és a tesóim itthon vannak. Viszont ma 5kor elmennek, úgyhogy akkor kiadom magamból a bennem felgyülemlett feszültséget. De ha nem tudnám feldolgozni, és pszihológus kéne, akkor azt el kéne mondanom anyának, amit nem szeretnék. Ha elmondom, akkor annyi lenne a családnak, amit nagyon nem szeretnék. Mit ajánlotok? Mit tegyek? Ki vagyok készülve! A bátyám a legfontosabb számomra, és ez most kiderült, és nem tudok ránézni. Már az öngyilkosság határán vagyok...


13/L



2014. szept. 11. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
kaaamuuuu
2014. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Iiiigggeeen eeegggyyeeees eeez teeenyleeeegggg kkkkaaaaammmmmuuu.
2014. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Ez részéről csak egy kamaszos megnyilvánulás, talán az osztálytársaitól hallotta, nem kell vele foglalkoznod. főleg úgy nem, hogy az öngyilkosság is eszedbe jut. Aludj rá egyet, és holnap már csak egy rossz emlék lesz, aztán próbáld elfelejteni.
2014. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már miért lenne kamu? Szerintetek az iskola mellé az a szórakozásom, hogy felmegyek gyakorira kamukat kérdezgetni??? Ez igaz, és most rohadtul kivagyok.
2014. szept. 11. 16:10
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne nézd már hülyének az embereket!
2014. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
utolsó: hátha:/
2014. szept. 11. 16:11
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, persze, egy 13 éves lány az öngyilkosság határára kerül attól, hogy a testvére egy átlagosnál bunkóbb viccet sütött el neki... Ugyan már, királylány! Legközelebb találj ki valami jobbat, ez nemcsak kamunak gyenge, de még a sztori is unalmas.
2014. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos hogy kamu, én is kb ennyi idő voltam mikor sz unokatestvérem bepróbálkozott.
2014. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Doruss ***** válasza:
35%
Nem kell kétségbeesni, adj magadnak időt. Idő kell, hogy földolgozd, de jobb lesz, nyugi. Szóval csak várj. Nyugodtan add ki magadból a feszültséget, aztán próbálj meg túllépni rajta. Ettől még nem rossz ember a bátyád sem, mindenkinek vannak hülye ötletei.
2014. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!