Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy a testvéreim...

Mit tegyek hogy a testvéreim ne azt mondják másoknak ami nekik megfelelően jó hanem ami tényleg történt? Ezt minden élethelyzetben meg teszik ami nem jó nekem főleg!

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól értem, az a bajod, hogy a testvéreid nem hazudnak azért, hogy te megússz valami balhét? Hát először is légy rájuk büszke. Másodszor meg gondolkozz el magadon. Harmadszorra pedig, ha te "szégyenled" hogy kiderül, hogy hogy viselkedsz, akkor viselkedj úgy, hogy ne kelljen szégyenkezned. Ilyen egyszerű.
2015. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok balhés! Ők kavarnak, és hazudoznak mindent még a csillagos eget is, ezeket mind késöbb tudom meg és ez a probléma hogy utollag tehetetlen vagyok
2015. febr. 6. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a bajod,hogy pl.a tesóid verekszenek eltörnek egy lámpát és azt mondják a szüleidnek,hogy te labdáztálba lakásban és eltörted? Mert ha igen akkor nyugodtan mondd el a szüleidnek ha bármivel megvádolnak. Vagy beszélj a tesóiddal.
2015. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gyerekek 30-on felüliek, de gyerekesen viselkednek időnként
2015. febr. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!