Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert ilyen gonosz a noverem?...

Miert ilyen gonosz a noverem? Semmivel nem erdemlem ki.

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, es van egy 17 eves noverem. Regen joban voltunk amikor kicsik voltunk, aztan en meghiztam. 90 kilo voltam 12evesen es a noverem minden aldott nap disznonak nevezett, olyanokat mondott hogy kinos neki mennyire kover vagyok es hogy (mivel egy iskolaba jartunk) mindig le kell tagadnia hogy a testvere vagyok, hogy mondjam azt mindenkinek hogy szomszedok vagyunk. Aztan lefogytam. Most 61 kilo vagyok de meg mindig kovernek erzem magam neha. Bar nagyot is nottem 173cm vagyok hozza, de neha jol erzem magam a borombe. Akkor jon o es odaszol hogy egy igenyes no nem megy 60kilo fole, mert az mar undorito. Csak mert o 52 kilo. Igazabol semmit nem tette erte, tobbet eszik mint en csak o apai agrol orokolte az alakjat. De mar nagyon zavar egyfolytaban bant,nagyon durva dolgokat vag hozzam, hogy barcsak ne lennek. keresi bennem a hibat mindig. Sose voltunk olyan viszonyba hogy szeretnenk egymast. Ugy irigykedem az olyen testverparokra amikor a nover mindig megvedi a hugat. Sose lesz a mi kapcsolatunk ilyen? Vagy hogyan tudnek rajta javitani?
2015. febr. 16. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én barnább vagyok mint a tesóm és mindig cigánynak nevezett kiskoromban...aztán elmúlt neki...de a te nővéred mindjárt felnőtt. Gondolkodhatna normálisabban is. Sz*rd le a véleményét jó alakod lehet mert én is 15 vagyok 150 cm és majdnem annyi kg mint te...ne törődj azzal amit mond ;)
2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de neha jol erzem magam a borombe."

Miért nem teszed gyakrabban? Mi lehet kettőtök között a szakadék? Milyen az alaptermészeted? Általában jó kedélyű vagy? Esetleg szebb az arcod? Vonzod az embereket? Találd meg mi lehet az amit irigyel benned a nővéred! Esetleg az anyukátok saját magát látja benned és azt gondolhatja a nővéred,hogy téged jobban szeret?

2015. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Tudom, már nem mai kérdés, de azért leírom röviden a történetemet. A nővérem bár nem ilyen dolgokkal sértegetett engem, mint téged, de amíg otthon laktam, mindenbe belekötött, bármit tettem, ráadásul anyám is az ő oldalára állt mindig, ketten egy "csapatot" alkottak.

Ezt elmeséltem egy ismerősömnek és ő azt mondta,(ez azóta is gyakran eszembe jut), hogy ha valaki ennyi energiát belefektet abba, hogy kötözködik, sérteget minket, akkor annak igazából magával van baja. Ugyanis ha valakit nem kedvelek, akkor átnézek rajta, vagy nem szólok hozzá, nem köszönök neki, de hogy valaki ennyi időt rászánjon arra, hogy a másikat bántja, ahhoz neki saját magában kell legyen valami, ami zavarja. És így próbálja kompenzálni. Köztünk 5 év korkülönbség van. Én most 18 vagyok. Ne hagyd magad! :)

2018. márc. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!