Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtakaptam az öcsémet a...

Rajtakaptam az öcsémet a legjobb barátjával, mit mondjak neki? Túl fiatal.

Figyelt kérdés
Nem az a bajom, ha meleg, az a bajom, hogy 12 éves, azon is kiakadtam volna, ha lánnyal kapom rajta (csókolóztak, de félmeztelenek voltak). Nem tudtam beszélni vele, ahogy észrevettek, azonnal le is léptek. Telefont nem veszi fel, írtam neki facebookon, hogy jöjjön haza, beszélnünk kell, nem mondom el a szüleinknek. Mit mondjak neki, amivel meggyőzhetem, hogy 12 évesen még korai? (18 vagyok lány, 12 évesen max. kézenfogva sétálásig mentünk el az akkori "barátommal". A 15 éves öcsémnek most van az első barátnője). Ráadásul ovis koruk óta barátok ennek tuti rossz vége lesz a barátságuk szempontjából is.

2015. febr. 24. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

12 éves? huh


ilyen az én időmben még nem volt


Bözsi mama (78)

2015. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos, hogy meleg. Lehet, hogy csak ki akarták próbálni, hogy milyen csókolózni és nem találtak jobb megoldást.

Mondd neki, hogy benned megbízhat, elmondhatja, amit gondol, fordulhat hozzád a kérdéseivel. Amiatt meg ne aggódjon, hogy láttad, nem akarod bántani vagy elítélni, csak aggódsz érte.

2015. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
10%
Semmit. Ő maga fog rájönni, hogy ezt nem kellett volna. Ha nem, akkor sem a te hibád lesz.
2015. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

A csók még nem akkora bűn, de ha félmeztelenek voltak, lehet, hogy megtörtént az is. Ha megtörtént,ha nem -így vagy úgy, mindegy- mert ha mikor észrevettek, azonnal leléptek, akkor utána azt csináltak ott, ahova leléptek(mindegy, hova mentek, de nyilván nem egy kávézóba, gondolhatod), amit akartak. Szóval borítékolom, hogy megtörtént. De szerintem NE te avatkozz ebbe bele, tájékoztasd a szüleidet, és beszéljenek vele ők. Elvégre ők felelnek érte, nem te.


Amúgy szerintem ha meleg, akkor erről beszélni kell...Mármint, ezt fel kell dolgozni, nem struccpolitikát folytatva szégyenkezni...


"Nem az a bajom, ha meleg, az a bajom, hogy 12 éves, azon is kiakadtam volna, ha lánnyal kapom rajta " - ezekszerint fiúval kaptad rajta. Ugye?

2015. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
A jó ebben az egészben talán az, hogy gyereket biztos nem fognak csinálni egymásnak..xd
2015. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Varjal kicsit hogy lenyugodjon.


A barat hany eves? O is 12?

2015. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi idősek. A szüleinknek biztos nem mondom el, ha nem történt annál több, amit láttam, akkor azért, hátha le tudom beszélni, ha meg igen, akkor már nem megelőzhető. Lehet, hogy kísérletezgettek, de nem hiszem abból amit láttam, és kamaszfiúk nem csókolózással szoktak kísérletezgetni.
2015. febr. 24. 15:21
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi idősen már nézegetik a gyerekek a filmekben hogy hogyan kellene csókolózni, vagy a tükrön próbálják elgyakorolni a csókolózási technikát amit a tv-ben láttak. Ha meglátja az ember nem szabad őket megszégyeníteni.

Hallottam olyan kislányról is aki egy nagy plüssmacival akarta kipróbálni hogy milyen szeretkezni. Lehet ők úgy döntöttek egymáson fejlesztik a csóktechnikájukat. ...

2015. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
52%

"hátha le tudom beszélni"


Ezt szerintem nagyon nem kellene.

Akár meleg akár nem, állj ki mellette és támogasd.

Ha le akarod beszélni, az nem fog menni, csak hazugságra kényszeríted, mert azt fogja hinni, hogy csak úgy vagy mellette, ha nem csinál ilyesmit.

De ő úgyis fog, mert 12 évesen a legyet is röptében, csak általában nem jön össze semmi még pár évig. :)

2015. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés akkor tényleg komoly. Ne ess kétségbe!!! Ne hivogasd! Majd ö keres ha akar. Hasonlo szitut én is átéltem. Megoldodott.
2015. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!