Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtakaptam az öcsémet a...

Rajtakaptam az öcsémet a legjobb barátjával, mit mondjak neki? Túl fiatal.

Figyelt kérdés
Nem az a bajom, ha meleg, az a bajom, hogy 12 éves, azon is kiakadtam volna, ha lánnyal kapom rajta (csókolóztak, de félmeztelenek voltak). Nem tudtam beszélni vele, ahogy észrevettek, azonnal le is léptek. Telefont nem veszi fel, írtam neki facebookon, hogy jöjjön haza, beszélnünk kell, nem mondom el a szüleinknek. Mit mondjak neki, amivel meggyőzhetem, hogy 12 évesen még korai? (18 vagyok lány, 12 évesen max. kézenfogva sétálásig mentünk el az akkori "barátommal". A 15 éves öcsémnek most van az első barátnője). Ráadásul ovis koruk óta barátok ennek tuti rossz vége lesz a barátságuk szempontjából is.

2015. febr. 24. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

18 évesen elég hülye vagy. :(

"azon is kiakadtam volna, ha lánnyal kapom rajta"

Miért is?

"írtam neki facebookon, hogy jöjjön haza, beszélnünk kell"

Igen? És kiselőadást tartasz neki... Miről is???

"ennek tuti rossz vége lesz"

Nem nagyon kéne jósolgatni.


Hagyd békén, ne most add elő a gondos nővérkét.

Majd pont egy 18 éves KISlánnyal beszéli meg a kísérletezéseit, nem?

Legalább annyi eszed legyen, hogy nem szólsz senkinek. És őt se b...gasd.

Semmi közöd nincs hozzá!

2015. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hazajött, megbeszéltük, mi már csak ilyen testvérek vagyunk, szerintem ez nem b*szogatás, ahogy valamelyikőtök írta.

A lebeszélést amúgy arra értettem, hogy ne csináljon addig semmi komolyat, amíg nem tisztázta le magában az egészet, mert sérülhet. Ezt úgy-ahogy sikerült is elmagyarázni neki, meglátjuk mennyi eredménnyel. Mindenesetre mellette leszek, bármi is történik.

2015. febr. 24. 18:25
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén gratulálok kedves kérdező, hogy ilyen jól, éretten és szeretettel vagy képes kezelni ezt a dolgot ilyen fiatalon.
2015. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

Uhh , nem faj, hogy ilyen sotet vagy 11-es?

Tok mindegy , hogy meleg , hetero , biszex egy 12 eves akkor sem keruljon nemi erintkezesbe senkivel!!!

Fiatal meg, lehet , hogy testileg erett de agyilag, erzelmileg nincs ott ahol kene lennie.

Beszelgess vele kerdezo, elobb-utobb hazajon.

2015. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
És végül is mi volt? Csak smacizás?
2015. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
13%
Ez most komoly hogy a válaszolok 90%a azon akad ki hogy a nővér aggodik mint sem hogy egy 12 éves fiú fiúval csokolozik? Nem vagyok homofób vannak közeli meleg barátaim DE ennyire ne legyünk liberálisak könyörgöm. Ez egyáltalán nem természetes állapot!!
2015. febr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

Biztos vagy benne, hogy meleg? Véleményem szerint csak próbálgatták. Nem feltétlenül meleg. (bár erről az amerikai pite c film jut eszembe, hogy kipróbálják milyen is az, de nincs jó partner)

Szerintem szó nincs melegségről, csak inkább a próbálgatásról. Akárhogy is van sztem ha meleg az sem gáz. Ha csak próbálgatásról van szó, akkor esetleg pár tanáccsal kisegítheted.

Azért azt is vedd figyelembe, hogy mikor te 12 voltál még ők kocsival játszadoztak. neked nem volt idősebb imponáló személy. neki már ott vagy te és a másik tesója. mindenképpen ő is ki akarja majd próbálni milyen is az. Ez normális. Csak a partnert jobban meg kell választani.

Nekem kiskoromba elég sok sokkal idősebb barátaim is voltak, így már 11-12 évesen úgy forgolódtam a lányok után az utcán, hiszen az idősebb 18-20 éves barátoknál ez elég megszokott volt. A többi velem egykorú barát meg csak pislogott, hogy mit forgolódok annyit az utcán. :) (persze ők még a kisautónál jártak)

2016. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!