Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányomnak meghalt a legjobb...

A lányomnak meghalt a legjobb barátnője, mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 évesek,osztálytársak voltak. 2hónapja halt meg,teljesen összevan törve. Nagyon sokat sír de már nem,azt mondja nem tud.. Egyszer hallottam,hogy síkít a párnájába. Nem tanul,a tanárok elnézőek vele,de mégis.. Alig eszik. Amikor hazajön rögtön felmegy a szobájába és a plafont bámulja. A barátaival nincsen semmi baj,de nem szólal hozzájuk,nem szól hozzá senkihez ha nem kérdezik..nem akarom pszihológushoz küldeni,mert neki ez a fóbiája...

2015. febr. 7. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből pszichológushoz küldeni, meg kellene próbálni nektek elbeszélgetni vele, vagy a tanároknak is lehetne annyi esze hogy nem csak elnézőek vele, hanem megpróbálnak ők is kicsit a lelkére beszélni, de ez most mindegy. Szerintem próbáljatok beszélni vele mindenképp, ne hagyjátok magára.
2015. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáljatok meg beszélgetni vele, lekötni valamivel, ne hagyjátok, hohy magába fordulva töltse az egész napját. Nektek kell segíteni kimászni ebből, mert magától nem tud/nem fog. Nagyon szomorú dolog ez, érthető, hohy nehezen tudja feldolgozni. Még egy idegennek is megrázó, nem hogy egy gyereknek, akinek a legjobb barátnőjével történt.

Mi történt a kislánnyal?

2015. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Autobalesetet szenvedett. Koszonom a valaszokat!
2015. febr. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!