Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez normalis? Nem betegseg?

Ez normalis? Nem betegseg?

Figyelt kérdés
A noveremrol van szo. Kisbabaval van otton. A lakasban mindig patika tisztasag van. Soha meg az olyan gonoszabb helyeken, mint a kad szele, sincs semmi por lehullva. Midig fenyesek a csapok, minden az elen all. Ha meglat valami szoszt a foldon felszedi kepes es elviszi a kukaig. A szekrenyeben minden ruha tokeletesre hajtogatva. Nem is ertem, hogy van erre idege meg ereje. Ha epp arra jartam es felhivtam hogy otthon van e, felmentem es akkor is rend volt. Tuti nincs takaritonoje. Nem lehet, hogy kenyszerbeteg? Mert azert gyerek mellet nem leheg rendet tartani.

2015. febr. 25. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Mintha az én tesómról olvastam volna leírást, igaz neki már 3 gyereke van, de dettó ugyan ez. Hosszú a hajam és ugye hullik, ha meglátja, hogy leesik a földre már patáliázik, hogy vegyem fel és dobjam ki, egy pharat nem mosok el nála, mert utána úgyis elmossa, mert ő jobban tudja. Ő még annyival más, hogy az anyánknak lepasszolja a két idősebb gyereket és egyedül van otthon a legkisebbel. 5 éve nem ment ki a lakásból sétálni, mindenhová csak kocsival jár, a gyerekeket egyszer sem vitte el sétálni, még az 500 méterre lévő játszótérre sem viszi le őket, oda is az anyánk viszi.


Én már többször szóltam, hogy ez így nem egészséges, de valahogy ez senki más nem látja, neki így jó. Nem tudok semmit sem csinálni, mert csak vita van belőle. ár nem szeretek hozzá menni, mert csak az a jó amit ő mond. Ami a legrosszabb, hogy a gyerekei sínylik meg a legjobban, szinte állandóan betegek valami bajuk van. Már lecserélték a padlószőnyeget is mert kiderült porallergiásak a gyerekek. (Érdekes, ha anyáméknál vannak semmi tünetük nincs) Persze előtte a kutyám meg a macskám volt a ludas, mert én egy kertben lakok anyumékkal és ott vannak az állatok is. Majdnem elkellet tüntetnem őket!


Sajnos tanácsot nem tudok adni, de így legalább látod, nem vagy egyedül. Hiába szólsz te leszel a hibás. Ha betegség nála, ha nem. Az biztos, az ő szempontjából te vagy a beteg és a patikarend a normális. Ez van, ha ő nem látja be, hogy valami nem stimmel akkor nem tehetsz semmit. Legfeljebb megtartod magadnak a véleményed, mert legalább nincs vita.

2015. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De noverem nem pataliazik. Tok nyugodt ugy hogy gyerek van es patyolatred. Ezt nem tudom osszerakni.
2015. febr. 25. 14:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Anyukám is ilyen, mint a tesód, nem tudok mit kezdeni vele. Ha neki ez így jó, hát csinálja. Nem vagyunk egyformák. Ő soha el nem megy egyet sétálni, vagy leülne olvasni, keresztrejtvényt fejteni, sportolna egy órát, vagy megnézne valamit a youtube-on (mert neki erre nincs ideje....) Oké, ha az fontosabb, hogy a soha nem használt szobában a szekrény teteje makulátlan legyen, vagy a konyhában napjában 3szor, de néha 4-szer v. 5-ször fel legyen söpörve, hát hajrá. Szerintem ez nem mormális, mert nem az ember van a lakásért, a lakás van az emberét, de ha neki így jó, hát így jó.
2015. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a gyerek kuszik mászik totyorog a lakásban és mindent a szájába vesz ilyenkor nem árt ha rend van
2015. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!