Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon feltem a noveremet!...

Nagyon feltem a noveremet! Mivel nyugtassam magam?

Figyelt kérdés
Noverem augusztusban elutazik Japanba dolgozni. Anyukam is teljesen kivan. Teljesen bele van bolondulva abba az orszgba, meg a nyelvet is beszeli. Most 4 evre szol a kinti munkaja es ez ido alatt kb. 8x fogjuk latni. Radaasul alegjobban attol rettegek, hogy elraboljak vagy elkap valalmit es nem tudok megnyugodni. :S Hogy nyugtassam meg magam?
2015. márc. 11. 13:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok fel úgy, hogy legalább megvalósítja az álmait. Skype-on tudjátok tartani a napi kapcsolatot, amúgy meg kiszámíthatatlan az élet, lehet, hogy sokkal könnyebb lesz, mint gondoljátok.
2015. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 schocko ***** válasza:
94%
Azzal nyugtasd, hogy Japán a világ legfejlettebb állama, szóval ezerszer jobb lesz neki, mint neked...
2015. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Japánba megy, nem indiába!
2015. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy en attol feltem, hogy baja esik. Ki tudja mit eszik majd, hiszen osszezabalnak kutyat, macskat, mindent. Nem akarom, hogy valami fertozest elkapjon. :S
2015. márc. 11. 13:30
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak: Japánban semmivel nem rosszabb a közbiztonság, mint idehaza, sőt!...

Másrészt meg nem Kongóba vagy Kambodzsába megy, Japán egy rendes, tiszta ország, szóval ilyesmitől nem kell tartani. Az egészségügyi rendszer meg "kicsivel" megbízhatóbb, mint idehaza.


Az, hogy fél évente láthatjátok, tényleg nem jó, de sajnos ez az élet rendje, az ember előbb-utóbb felnő, és nem mindenki marad a szülőkhöz közel.

De már nem a 70-es években élünk, létezik internet, Skype, miegymás, akár napi szinten tudtok majd beszélni.

Továbbá 4 év az nem az örökkévalóság. Persze, lehet, hogy ott marad, de elég valószínű, hogy utána visszatér Magyarországra.


Egyébként meg örülj, hogy sikerül megvalósítania az álmát! Nem mindenkinek sikerül...

2015. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ki tudja mit eszik majd, hiszen osszezabalnak kutyat, macskat, mindent. Nem akarom, hogy valami fertozest elkapjon."

Mint már mondták előttem, nem Indiába megy. Látom, nagyon keveset tudsz Japánról, és az ottani életről. Ne vonjuk egy kalap alá Japánt Kínával, Indiával, Vietnammal meg Kambodzsával! Japánban nem esznek kutyát vagy macskát, esetleg Kínában vagy Vietnamban, de ott sem mindenki. A rizstől meg nem fog semmi betegséget elkapni, mint ahogy a tonhaltól, algától és siitake gombától sem. Ez nem India, ahol a piacról beszerzett kétes eredetű valamiket koszos üstben összeöntik, és ki tudja, mivel megfőzik.

2015. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkor hol van az ahol gyerekek gyarakban dolgoznak es a hust a jardan vagjak es megeszik a majomagyat meg a kutyakat? Es all a szemet, meg a kosz az utcakon? Most mar osszezavarodtam. :/
2015. márc. 11. 13:50
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


India, Kína, amiről beszélsz.


A nővéred egy olyan országba fog menni, ahol a metróállomáson olyan tiszta a nyilvános wc, hogy enni lehetne a padlóról, illetve még a wcülőke is fűtött :)


A közbiztonság SOKKAL jobb, mint nálunk, pl. simán kint hagyják a biciklin a táskát, pénztárcát, mindent, ha beugranak csevegni a sarki boltba az eladónénivel. Senkinek eszébe nem jut elvinni.


Elrabolni sem fogják-kinek lenne és milyen érdeke?

2015. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Kínában.... utána olvashattál volna mielőtt ilyen hülyeségeken kezdesz el agyalni. Én is imádom japánt ha tehetném én is kimennék és utálom ha az elmaradott Kínával keverik össze.
2015. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Örüljetek inkább h munkát kapott és boldog....otthon nem adottak ennyire ezek....legyetek egy kicsit okosabbak ...istenem:D japánba megy nem valami gettóba..
2015. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!