Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesók! Ha azt hallanátok a...

Tesók! Ha azt hallanátok a testvéretekről, hogy meleg vagy leszbikus, ti rákérdeznétek nála?

Figyelt kérdés
Ha igen miért. Ha nem miért nem

2015. ápr. 18. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azért, hogy tudjam, ha igen. Azért, hogy tudja, hogy mit beszélnek a háta mögött. Azért, hogy tudjam, ha nem.
2015. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rákérdeznék, leginkább azért, hogy ha igaz, biztosíthassam a támogatásomról. Ma sem könnyű még felvállalni, ha valaki eltér a hagyományos mintától, a család sokat tud segíteni ebben.
2015. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
en biztosan rakerdeznek, ha alapozottnak latnam, ha nem, akkor nem bolygatnam, amugy is siman letagadhatja, ettol nem valtozna semmi, hogy megkerdezem. maximum elmondanam neki, hogy ettol a mi viszonyunk nem valtozna, ha kiderulne, hogy a pletykak igazak.
2015. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdeznék, mert tudatni akarnám vele, hogy nem szabad szégyellnie magát!
2015. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nem szabad idő előtt erőltetni az előbújást, de én megemlíteném neki, hogy ha az lenne, támogatnám.
2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tudni akarnám, hogy hogy áll ezzel. Tudatni akarnám, hogy mit mondanak róla. Tudatni akarnám vele (amennyiben homoszexuális/biszex), hogy én mellette állok és ha bármikor gondja van emiatt, akkor hozzám fordulhat.
2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a világon ő a legfontosabb számomra.
2015. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen és elmagyaráznám neki, hogy a társadalom nem igazán tolerálja, így figyeljen a környezetére nehogy atrocitás érje, de mellette állnék. :D És megkérném, hogy a saját maga érdekébe ne híresztelje és próbálja meg a nyilvánosságtól elzárva élni a magánéletét a saját maga érdekében, mert sok a homofób.
2015. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne, tudnám. Nekem csak egy volt gimis osztálytársam volt az, még csak rokonom sem, de tudtam, pedig sosem mondta. Nem kérdeznék rá. Ha akarná, elmondaná (az osztálytársam is rá 6 évre mondta el, pedig jóban voltunk mindig). Ha az is, először magával kell megvívnia a belső harcát. Ha nem az, csak magamra haragítom. Ha érvekkel alátámasztva mondják, hogy meleg, akkor azt nekem is sejtenem kellene.
2015. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mert ez az ő magányügye.

De az is fontos h ki állítja a tesódról.

Pl rám suliba a 4 év alatt csak nap 3X mondták h meleg vok.

Szal az se mindegy h kitöl hallod.

2015. ápr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!