Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi történt a testvéremmel?

Mi történt a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelye van amit nem szeret, az egészségével is problémák vannak, de még nem jöttek rá hogy mi a baja. Feledékeny lett, szavakat téveszt, visszahúzódó lett, ízületi fájdalmai vannak és még csak huszonéves. A családban senki sem hisz neki, nem is érdekel senkit, hogy egyre rosszabbul van, és mennyit változott az utóbbi években. Hogyan lehetne rajta segíteni? Mert olyan a viselkedése mint egy idős embernek, de nem depressziós, szeretne olyan lenni mint régen de azt mondja hogy gyenge, fáradt.
2015. ápr. 24. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kiégett
2015. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gublug ***** válasza:
91%

A közöny, stressz és rossz pszichológiai környezet egy idő után fizikai tünetek produkál.

Gondolataink kihatással vannak szervezetünkre.

Ha többet tudnék róla, többet tudnék mondani.

2015. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem depressziós? A leírtak alapján sztem van rá esély. Mit dolgozik? Ha nehéz, fizikai munkát végez, akkor sztem minél előbb váltania kéne.
2015. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Nem kértem hogy válaszolj bunkó.
2015. ápr. 24. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet depresszió,kiégés, vitaminhiányis.Hanem szereti a munkahelyét,azonnalváltson!!! Jó,hogy te mellette vagy! Segitsd továbbra is! Jó tesóvagy! : )
2015. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy nem depresszió, mert először a betegségei jöttek elő volt amire gyógyszert is kapott, szóval nem bekepzeli vagy ilyesmi. Persze lehet hogy a sok betegség miatt szomorú, kedvetlen lett. Nem fizikai munkát végez elég stresszes hely, de amikor elojottek a tünetei rendben volt az élete.
2015. ápr. 24. 20:14
 7/9 gublug ***** válasza:

Kérdező ezt nekem írtad?

"A kérdező kommentje:

2. Nem kértem hogy válaszolj bunkó."


Ha igen, miért bunkózól? Nem írtam semmi rosszat.

2015. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Nem neked írtam,azt a választ már törölték.
2015. ápr. 24. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak a legjobb barátnőmről szólna a kérdés. Ő egy boltban dolgozott (a héten felmondott). Először csak kiütései lettek (ha nem ment pár napig dolgozni akkor eltüntek), utánai izületi problémái lettek, folyton fel volt dagadva keze,lába. Utána táppénzre ment, majd 1-2 hónapja visszament, de most felmondott, azt mondja,hogy ő ezt nem bírja (sok a munka és néhány kolléga áskálódott is). Remélhetőleg jobban lesz most már. :)
2015. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!