Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem miatt minden nap sírok és öngyilkos akarok lenni miatta.11/L

Figyelt kérdés
Van egy nővérem aki 3évvel idősebb mint én. A szülei elváltak és az anyukánk közös. Régen nagyon jóban voltunk mindent elmondtunk egymásnak és ő volt a legjobb barátnőm is. Nem rég elkezdett bunkó lenni velem olyanokat mond rám hogy ribanvc vagyok és hogy mindig is utált. Pedig ő volt a példaképem. Most már minden nap veszekedünk . Emiatt minden nap sírok. Már többször öngyilkos akartam/akarok lenni. 12éves lány vagyok. Mit csináljak ? Légyszi segítsetek!

2015. ápr. 27. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Csak a lenyeg maradt ki. :) Min vesztetek ossze? Probaltal vele negyszemkozt, nyugodtan beszelni a problemarol?
2015. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne sírj, ne bánkódj. A ti korotokban ez a korkülönbség pont elég ahhoz, hogy a legjobb barátnőségből a legrosszabb kapcsolat legyen. Lehet, hogy barátja van, más az érdeklődési köre. Próbálj meg nem törődni a "bunkósággal", és kerüld a veszekedést. Öngyilkos azért ne legyél, többet érsz annál, hogy hülyeségek miatt ezzel a buta gondolattal foglalkozzál. Keress barátnőd veled egykorúak közül, azzal oszd meg a gondolataidat. Mindjárt jobb lesz, meglátod. Sok sikert.
2015. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nővéred sajnos csúnya kamaszkoron megy át és rajtad éli ki az agresszív hajlamait. A legrosszabb,amit tehetsz,hogy kikészülsz, akkor látja,hogy eléri,amit akart. Majd lenyugszik,addig is próbáld kerülni a konfliktust (ez alatt nem azt értem,hogy hadd szarjon a fejedre), annyi kommunikáció legyen köztetek,ami feltétlenül szükséges,aztán majd észre veszi magát.
2015. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
De jó,hogy a mai pisisek az első problémára,ami adódik az életükben,rögtön öngyilkosok akarnak lenni. Kicsiszívem,hogy fogsz majd az igazán kemény helyzetekkel megbirkózni,ha felnősz? Az élet nem arról szól,hogy basszus bajom van,hopp felkötöm magam. Ez csak az ideggyenge,silány,bexari emberek megoldása. Nem kéne annyi nyálas tvájlájtot meg társait bámulni,hanem gondolkodni és normális ember módjára élni.
2015. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Szólok a szüleidnek!Nem árt,ha tudják,hogy a lányuk öngyilkos akar lenni és jó lesz ha szakemberhez visznek.

Kint a neved: Koleszár Petra :D

Így nem lesz nehéz.

2015. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%

"12éves lány vagyok"

"A nővérem miatt minden nap sírok és öngyilkos akarok lenni miatta.11/L"


Már nem tudod mit hazudj? Egy 11 évesnek ( a mostaniakból kiindulva) nincs ilyen összetett szókincse. Szép próbálkozás.

2015. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

12L

11L


A nehéz felfogásúaknak.

2015. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy evig tartott neki megirni a kerdest
2015. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

Látom a lassú gondolkodású embereknek így is sikerült lepontozni. :D Emberek nem veszitek észre, hogy ez a kérdés kamu?


Összetett mondatokat alkotva, 11 évesen leírja a problémáját, mikor más ennyi idősen még beszélni sem tud. De a saját korát meg elfelejti a mondóka befejeztével.. Nyilván kamu kérdés, vagy csak más emberke nevét használja direkt..

2015. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
"Egy evig tartott neki megirni a kerdest" Azért ezen jót nevettem. :DD
2015. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!