Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem miatt minden nap sírok és öngyilkos akarok lenni miatta.11/L

Figyelt kérdés
Van egy nővérem aki 3évvel idősebb mint én. A szülei elváltak és az anyukánk közös. Régen nagyon jóban voltunk mindent elmondtunk egymásnak és ő volt a legjobb barátnőm is. Nem rég elkezdett bunkó lenni velem olyanokat mond rám hogy ribanvc vagyok és hogy mindig is utált. Pedig ő volt a példaképem. Most már minden nap veszekedünk . Emiatt minden nap sírok. Már többször öngyilkos akartam/akarok lenni. 12éves lány vagyok. Mit csináljak ? Légyszi segítsetek!

2015. ápr. 27. 17:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Elég baj,hogy egy mai 10-12 éves nem tud összetett mondatokat alkotni. Talán nem a sok hülyeséget kellene engedni hogy nézze,hanem könyvet dni a kezébe. Már nem kisbabák.
2015. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Nálunk ugyanez van, csak az én testvérem 11 éves, én jóval idősebb vagyok, de egyik nap el kezdett szemétkedni, és nem hagyja abba, egy jó szava nincs hozzám. Én nem leszek öngyilkos, őt nyírom ki! Nem tudsz, mit tenni, én már egy éve nyelek. Próbáld meg megbeszéni vele, juttasd el az agyáig, hogy mit művel. Nálam ettől csak agresszívebb lett. Ha nem hallgat a szépszóra, ne foglalkozz vele, tekints idegenként rá, én hozzá se szólok, mert csak felidegesít.
2015. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik segítettek! Főleg az utolsó válaszolónak!
2015. ápr. 30. 09:05
 14/18 anonim válasza:
nekem kb. 2 eve megy ez a noveremmel es neki az is a kedvenc szorakozásai koze tartozik , hogy masok(tobbnyire a barataink vagy csalad)elott megalaz..eloszor en is elegge ki voltam akadva(nem annyira mint te)de az en megoldasom az , hogy lesz*rom es ha bunkozik elkuldom a p*csaba..ez jo megoldas mert mar egyenlo felkent fog kezelni ...most en mar nagyjabol joba vagyok vele mert mar tudja ,hogy nem felek tole..
2015. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
74%
szerintem lehet egy 11-12 eves gyereknek ilyen szokincse sot meg jobb is...de ahhoz nem a szarokat kell bamulni a tv-ben
2015. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Utolso, teljesen igazad van, nem tudom,,mi ez a sok "ekkora gyereknek nem lehet ilyen szokincse" dolog.
2015. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én két évvel vagyok idősebb a kérdezőnél, és van ahol 5-6 évvel nagyobbnak tekintenek a ,,bölcs,, és ,,okos,, szövegemért. Sőt régebben is ez volt, és nem azért mert ,,tvájlájtot,, néztem, hanem tanultam (tanulok) és sok könyvet olvasok.

És kérdező, ne is törődj evvel a sok hülyével akik csak szidnak-szapulnak. Másrészt meg a kérdésre a válaszom az marad, hogy hagyd lenyugodni a tesódat (tudom nem könnyű) és próbálj vele nyugisan dumálni egy tíz percet, mert neked sem lesz, de a nővérednek sem könnyű ez az időszak.

Előre is sok sikert a továbbiakban!

2018. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ugyancsak a 17. Vagyok.

Még egy kis hozzáfűznivaló:

Ha nagyon idegesítenek a körülötted lévők vedd be a ,, lesz@rom tablettát,,! ☺

2018. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!