Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Párom húga mindent tudni...

Morzs42 kérdése:

Párom húga mindent tudni akar, hogy mi van köztünk, ez normális?

Figyelt kérdés
páromnak aki fiú van egy húga,engem nem fogad el a testvére mellett.ha testvére hülyeségeket csinál rajtam veri magát mindig.volt olyan,hogy puszilgatott előtte és ő megszólalt,hogy feszt csak puszilgatod mindjárt haza megyek,minden pillanatunkat figyeli,eljön,befekszik mellé az ágyba meg stb,szerintetek normális dolog ez vagy csak én tartom undorító dolognak,én fogom fel rosszul.
2015. ápr. 28. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana tudni, hogy a húga 7 éves, vagy mondjuk 17. :-)


Ettől függetlenül, a kapcsolatotokra akkor lehet komolyabb hatással a húga viselkedése, ha a párod nem tudja ezt a helyzetet kezelni, nem tud neki határokat szabni, és nem tudja elérni, hogy tiszteletben tartsa a privát szférátokat.

2015. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na ez meg a másik dolog,hogy ha párom tudja is,hogy mi baja van velem a hugának nekem nem mondja el,de ha megkérdezem tud e valamit ordít velem,húgát meg isteníti.benne van a kapcsolatunkban nagyon, ami nem jó,mondtam páromnak szóljon húgának szálljon már ki a kapcsolatunkból erre azt felelte mondta neki,de nem tud vele mit csinálni.rendesen kínos mikor itt van nálunk és mondjuk megpuszil a párom vagy megölel.
2015. ápr. 28. 11:31
 3/14 A kérdező kommentje:
párom 29 a húga 26 éves
2015. ápr. 28. 11:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny.Elég fura ez ilyen korban,de ha nagyon jó a kapcsolatuk,akkor sajnos feljogosítva érzi magát,hogy beleszóljon a bátyja döntéseibe.A pároddal kell beszélni,hogy állítsa le,illetve próbálj meg te is jóban lenni vele.Ha mégy hozzájuk,vigyél neki kis apróságot,csokit,vagy valamit,amit szeret,érdeklődj felőle,az életéről,pasikról.Ha nem vevő rá,akkor pedig sz@rd le,ne foglalkozz vele,majd abbahagyja,ha látja,hogy nem reagálsz.
2015. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez idáig ezt tettem,de már unom sajnos.én is úgy gondolom meg érzem,hogy féltékeny,versenyezni próbál.azért vagyok kíváncsi véleményekre mert azt hiszik féltékenység a részemről de én undorítónak találom két testvér között,szerintem tisztelettel is lehet nagyon szeretni egymást két testvérnek.
2015. ápr. 28. 12:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmikeppen nem normalis. Nekem az a velemenyem, h a Veled kapcsolatos dolgokban nem kene hagynod, h a parod legyen a kozvetito a huga es kozotted. Ha a huga hozzad intez vmit, akkor igazitsd el Te. Meg ha pl. a huga is nalatok van, akkor szolj ra Te. Sokkal egyszerubb szemtol szemben lerendezni az ilyeneket es inkabb konfrontalodni, mint hagyni, h egy 3. fel (jelen esetben a parod) kozvetitsen, m az neki is nyomaszto.


En siman rakerdeznek a csajnal, h mi a baja Veled, es amugy meg, ha Teged nem kedvel, akkor ne is foglalkozzon Veled es ne artsa bele magat akapcsolatotokba. Az ra es a parodra tartozik, h kozottuk mi van, meg a kettejuk dolgat hogy rendezik le, de ami Teged is erint, abba egeszen nyugodtan beleszolhatsz Te is...

2015. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"feszt csak puszilgatod,mindjárt hazamegyek" mégis mit keres ott nálad a húga?Mi a francnak viszi magával a párod?Gyertyatartónak?
2015. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A párodat határozottan kérd meg, hogy húzzon egy határt a húga számára. Ha ezt nem tudja vagy akarja megtenni, akkor hosszútávon mindenképpen bukó a sztori.
2015. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
már meg kértem erre,de az volt a válasz,hogy beszélt vele és nem tud vele mit csinálni.ha meg én fogom leállítani akkor meg abból gond lesz az a baj.15 év van a húg és én köztem ennek ellenére éveken keresztül nyaltam a fenekét úgy mond,csak már unalmas,hogy egy 20-on éves állandóan veri magát rajtam és ráadásul jogtalanul,valamint hogy benne van a a kapcsolatunkban.
2015. ápr. 28. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha hozzad intezi a megjegyzeseit, akkor siman eligazithatod, kikerheted magadnak. Ha meg emiatt a paroddal balhe lesz, akkor tole is megkerdezheted, h miert kellene turnod ezt Neked?! Lehet, h en latom rosszul a dolgokat, de miert hagyod, h a fejeden tancoljon egy ilye csaj. Sokszor az vezet eredmenyre, ha hatarozott es drasztikus az ember. Ha a hug ilyen eroszakos es gatlastalan, akkor ne hagyd, legyel eros!
2015. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!