Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kulon szobara vagyom. Ti...

Kulon szobara vagyom. Ti voltatok mar hasonlo helyzetben? Van valaki igy?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok. a hazunk felepitese olyan hogy en es anyukam vagyunk egy szobaban a batyam es a csaladja pedig egy kis szobaban. sokszor bejonnek az enyembe, ha tanulok, ha gitarozom. anyukam miatt sem tudok egyedul lenni. szeretnek egy kis maganyt hogy ne zavarjanak, hogy tudjak olvasni vagy tanulni. hogyan oldjam meg? mrg tanulok nem tudok elkoltozni. ti voltatok mar igy?
2015. máj. 17. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki vágyik magánszférára.. Nekem otthon megadatott, de koleszos voltam 13 éves koromtól, 15en voltunk egy szobaban... Majd egészen 22 éves koromig másokkal, nem is rokonnal laktam együtt...


Viszont egy boztos, ha anyukámmal kellett volna laknom, akkor tuti megőrültem volna, pedig jól kijövünk...

Az igazan szomorú, hogy egy 2 szobás lakasban 2 család lakik..

Ezt a 1-2 évet, míg tanulsz bírd ki, es akkor ha dolgozol költözhetsz..

Egyébkent én koliba mennék 15 körül vannak, ott, ha 2 fős a szoba esélyesebb hogy többet vagy egyedpül...ott el lehet vonulni sok helyre

2015. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, nem irigyellek...


Koleszba sem tudsz menni pl.?


Ha a költözés semmiképp nem megoldás, akkor valamiféle térelválasztás lenne a jó megoldás, igaz a hangokat nem szűri, de legalább egy kicsit elvonulhatsz:

[link]

[link] (lapfüggöny, panelfüggöny)

2015. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a bátyád nem gondolja,ha már külön családja van,hogy külön kellene költözniük?
2015. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
o nem fog kulonkoltozni :D
2015. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
khm, kedves kérdező, kedves 4, elfelejtettél nicket váltani?
2015. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. O most irja a valaszat. En meg ismerem es latom :D
2015. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A bátyádnak kéne elköltöznie a családjával...
2015. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértem a problémádat. Otthon a tesóimmal volt közös szobánk, utána kollégiumban laktam. Az első lakásom egyszobás volt, négyen laktunk benne, majd kétszobást vettünk, jóval később tudtam nagyobbat vásárolni. 43 éves korom óta van külön szobám, amikor átalakíttattam/felújítottam a lakásomat, ez volt az egyik fő szempontom, hogy mindenkinek legyen saját kuckója.

Olvasásra, tanulásra kitűnő hely a könyvtár, kollégistaként így oldottam meg. Légy türelmes, koncentrálj arra, hogy mit akarsz elérni a tanulással, majd ahogy teheted, költözz el. Ha céltudatos vagy, el tudod érni, amit akarsz.

2015. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
o lusta elmenni. meg nem is erdekel csak annyi hogy legyen teruletrm meg egy kis magan szferam :) kettes kommentelo koszonomaz otletes kepeket !
2015. máj. 17. 11:09
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem amúgy te is nagyon jól tudod, hogy amíg otthon laksz, ezt megszívtad.

Vagy menj koliba vagy dolgozz és menj albérletbe.

2015. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!