Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesómmal nem vagyunk...

A kistesómmal nem vagyunk valami jóba mindig veszekszünk és mindig én jövök ki rosszul akár mivan. Szval engem szidnak mindig mindenért. ő meg sunyít. mit tudnák csinálni hogy ne csak engem szidjanak le hogy bebizonyitsan hogy milyen sunyi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos látják a helyesírásodat, és úgy gondolják, ha megbüntetnek, legalább talán lesz időd írni tanulni...
2015. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel rejtett kamerával az összetűzéseket...
2015. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kössz...ilyen kedvel nem csoda hisz már mérgembe irtam a kérdést.nem rég veszekedtünk ő fel rázta a szén savas üdítőt és kit szídtak le??

hát engem...

utána rájöttek hogy a kistesóm volt de nem szoltak rá egy szót se..

és ilyeneket egymás után nap mint nap egy kis apróság lehet de az ember beleun egy idő után..

(de ha nem tetszik akkor nem kell elolvasni mert pont téged nem kérdeztelek)

2015. máj. 17. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
hát..lehet az lessz :)
2015. máj. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!