Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utál a testvérem? Miért?

Utál a testvérem? Miért?

Figyelt kérdés

A tesóm 8 évvel idősebb nálam, ő már elköltözött itthonról.

Soha nem beszélgetett velem normálisan, soha nem számíthattam rá.

Most itthon hatalmas problémák vannak, bajban vagyok, de őt ez nem érdekli és azt mondta hogy ne zaklassam ilyen hülyeségekkel.

Egyedül a barátnője ért meg, csak akkor tudok átmenni hozzájuk amikor ő is otthon van különben a tesóm hozzám se szól. Miért utálhat engem ? De én szeretem őt.

17/L


2015. máj. 20. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mi ezt honnan a fenéből tudjuk így?

Mi a nagy baj? Lehet csak te érzékeled annak.

2015. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok az én idősebbik testvéreimmel, akik már elköltöztek itthonról. De sohasem vette úgy, hogy személyesen velem volna bajuk -egyszerűen csak nehéz volt nekik is megteremteni a saját életüket, talpra állni, megtenni az első önálló lépéseket. Nem volt sem idejük, sem energiájuk rám, de nem is vártam volna el. Másrészt egyikük eléggé rosszban volt a szüleinkkel is, és ő eleve nem szeret semmi "itthoni" dologra emlékezni, mert ha beszélgetnénk, vagy meglátogatna, visszajönne minden régi rossz érzése. Persze sajnálom, hogy így alakultak a dolgai(k), de szerintem a ti esetetekben sem veled van a baja konkrétan.
2015. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*vettem
2015. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!