Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tennél-e valamit ebben a...

Tennél-e valamit ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Évek óta nem tartom a kapcsolatot a bátyámmal, mert egy agresszív alkoholista, nem is egy városban lakunk, egyáltalán nem beszélünk. Rokonoktól most tudtam meg, hogy rendszeresen megveri a barátnőjét, akivel nagyjából egy éve van együtt. Én nem ismerem a lányt, soha nem találkoztunk, talán azt se tudja, hogy létezem. Nincs közös vagyonuk, gyerek, stb., ennek ellenére ő könyörög a bátyámnak, hogy ne hagyja el, mert szereti. Lehet-e, kell-e tenni valamit ebben a helyzetben kívülállóként?
2015. máj. 30. 11:15
1 2
 1/11 mtke ***** válasza:
94%
Nem kell tenni semmit. Több olyan nőt ismerek aki soha nem hagyná el az "uralkodó "pasiját nincs értelme beleszolni
2015. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell. Ő ragaszkodik a sráchoz, nem erőszakkal tartja ott, és nem is zsarolja. Az ő baja, ha veri a srác.
2015. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan mit akarnál tenni?


A lányt bezárni valahová, hogy ne élvezze, ha a bátyád veri?

2015. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nincsenek annak a lánynak szülei rokonai?Nekem most az a Réka lány jutott eszembe aki olyan elesett volt,halálra kínozták,árammal üttették fogait kihúzták stb.. és elásták mint egy kutyát.A lány rokonai ott is tudták min megy át nyomorult,még sem tett senki semmit.Talán még ma is élne.Persze az ember azt mondja hagyni kell a francba ha szereti verik.De még sem..kitudja talán nincs senkije,kissé életképtelen kapcsolat függő.talán el kellene vele beszélgetni,vagy a bátyót jól megkalapálni.Tétlenül nem kéne megvárni amig esetleg nyomorultat agyon üti.
2015. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ezen gondolkodom, hogy könnyű félreállni, de a szüleink se tesznek semmit (sőt, előttem titkolták is régóta). A lány családját végképp nem ismerem, azt se tudom, melyik városban élnek, vagy hogy rájuk hallgatna-e.
2015. máj. 30. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon úgy érzed, hogy tenned kell valamit, keresd fel a barátnőt, hogy tudja, létezel, és fordulhat hozzád. Persze, akkor ezt komolyan is kell gondolnod, mert adódhatnak nehéz pillanatok.
2015. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
normalis no mar reg lelepett volna. ha o elvezi hogy agyonverik akkor hagyjad, az o baja.
2015. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Èn mindenesetre meg pròbàlnàm felvenni a kapcsolatot ezzel a lànnyal. Lehet sajàt maga nem fogja fel, hogy minn megy keresztūl. Lehet hallani olyanokròl, hogy ha egy gyermek agresszìv csalàdban nő fel, azt hiszi az a normàlis. Legalàbb egyszer meg keresnèm, ès felvilàgosìtanàm, hogy ő nem ezt èrdemli. Ha oartner lenne a dologban, akor ok, ha nem, akkor hagyjad.
2015. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lőször informácioóre lenne szükséged. Ezt hallottam a bátyámról, meg úgy hallottam hogy a lány ezt akarja.... ez alapján nem lehet cselekedni. információra van elsősorban szükséged, menj el te magad, vagy beszélje velük legalább telefonon, skypon te magad. ne az ezt hallottam legyen az irányadód
2015. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele.Ha élvezi hogy verik akkor hadd élvezze.
2015. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!