Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mit lehet csinalni...

Szerintetek mit lehet csinalni egy 15eves fiuval aki borzasztoan neveletlen es agressziv?

Figyelt kérdés
A testveremnek nevezett csaladtagom 15 eves es azt lehet mondani hogy egy genhulladek.Borzasztoan ostoba a tanulas nem erdekli tankonyvet en meg soha nem lattam a kezeben amikor valami beadandot megkell irnia nagy nehezen orakig rimankodik hogy milyen nehez a sorsa hogy kezzel kell lemasolnia egy szoveget az internetrol.Iszik cigizik allandoan csavarog a szobaja tele van eldugott piakkal cigi papirokkal mindenfele bicskakkal es edesseggel maniakus hazudozo agressziv ha valami nem tetszik neki kepes neki menni az embernek emellett heti parszor furdik fogat mosni se igazan szokott amikor itthon van az iphonejat vagy ipadjet nyomogatja(igen szuleim csak ugy vettek neki mindkettot mert miert is ne) veluk is ugy beszel mint a kutyaval.En ezt nem birom elviselni az lenne a legjobb ha soha tobbet nem latnam mar amikor kinyitja az alpari pofajat mar attol raz a hideg es eleg gyakran megteszi mert o mindent mindenkinek jobban tud iden is kesz szerencse hogy eppen meg nem bukott.Szuleimnek en mar nagyon sokszor mondtam hogy csinaljanak valamit de csak hummognek meg hat hogy o ilyen.Nem tudom mi kellene tortenjen ahoz hogy valami erdembeli lepest tegyenek ...engem meg nem erdekelne a dolog de sajnos egy hazban elunk es mindennap latnom kell a ragyas pofajat.Emellett meg meglopja szuleimet nem egyszer tunt mar el 20ezer forint...Es allandoan penzt tarhal emellett amit cigirr meg piara szor el az ostoba haverjaival.Ha ti lennetek a szulok mit tennetek?

2015. jún. 1. 12:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

1#

Ezután valószínűleg minimum torkon szúrna, bár én ennek igazán örülök az általad írt agyhalottságot tükröző válaszod miatt.


A hozzád hasonló elmeháborodottak miatt tört ki a 2. Világháború...

2019. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
ANNYIRA imádom, hogy az egyik írástudatlan kioktatja a MÁSIK ÍRÁSTUDATLANT
2019. júl. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
agyhalottságot tükröző válasz miatt*
2019. júl. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!