Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vannak akik évek óta nem...

Vannak akik évek óta nem beszéltek a testvérükkel? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A párom és a tesói ilyenek. De ők utálják egymást, úgyhogy örülnek, hogy nem kell tartaniuk a kapcsolatot.
2015. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én. Nem vagyunk rosszban. Csak nem együtt nőttünk fel, mert csak apukánk közös. Nem tartjuk igazán a kapcsolatot, de ha találkozunk néha (kb. 3 évente egyszer) akkor normálisan elbeszélgetünk egymással. Fura, hogy a testvérem, de mégis ilyen távol állunk egymástól. De nem zavar, meg nem rossz érzés, mert harag nincs köztünk. Csak nagyon mások vagyunk, másfele sodort minket az élet is.
2015. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
jól, oka van, hogy nem beszélek vele
2015. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 es. hát ilyen van, akkor ez mint egy laza ismerettség.
2015. jún. 16. 15:10
 5/13 A kérdező kommentje:
3 as. mi oka lehet? pont ez a fura...
2015. jún. 16. 15:11
 6/13 Liptaicsenge1 válasza:
81%
Nekem apukám és a nagynénikém nem beszélnek 20 éve.. valamin összevesztek vagy nemtudom, de nem láttam még soha nénikémet se az unokabátyámat (mert közbe kiderült h van olyanom is).
2015. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Én sem beszélek vele. Elsõ pár évben zavart, de igazából már örülök neki. Oka a felesége. Tesóm jóval idõsebb, mint én. Még kicsi voltam, mikor megnõsült(18 volt). Mert teherbe esett a nõ. Jöttek sorba a gyerekek.
2015. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Az én testvérem egy szörny.

2015. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na elküldtem félkészen. Jöttek sorba a gyerekek, majd hitelt vettek fel, pedig volt hol lakniuk, csak az nem tetszett nekik. Mikor felnõttem és meghalt apum is(nem közös), velem akarta kifizettetni a hitelét az árvaellátásomból. Ja és nem örököltem házat aputól.Suliba jártam még, örültem h be tudom fejezni és nem halok éhen, nem hogy mád hitelét fizessem. És én vagyok a sz*r a mai napig.
2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8 as: szörny? ezt hogy érted? :O
2015. jún. 16. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!