Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt velem anya?

Megteheti ezt velem anya?

Figyelt kérdés

Anya összejött egy 10 évvel fiatalabb pasival, , de az ő élete, nincs beleszólásom. Az elején úgy voltam vele, hogy úgysem fog sokáig tartani. Tévedtem. Már a házasságot tervezgetik. Nos, ezzel az új pasijával nem beszéltem túl sokat, szóval nem ítélem el, de nekem sehogy sem szimpatikus. Anya látszólag elvan vele, szóval nem szeretnél elé állni ilyen dolgokkal, mert úgyis veszekedés lesz a vége. Már nem mintha nem veszekednénk amúgy is.. Anya oda akar hozzá költözni, el akarja adni a házunkat, engem meg nagyszüleimhez küldene. Vagy apához mehetnék de ő külföldön lakik(Németországban), és nem lenne olcsó odáig elmennem, anyától pedig nem kérek kölcsön pénzt, meg nem is adna. Nagyszüleim pedig a világvégén laknak, még közlekedés is alig van arrafelé.

Anya pedig simán sorsomra hagyna, akárhogy is nézi, az új pasija lakásában nem lenne helyem, szóval nagyszüleim vagy apa között választhatok.

Tudom, hogy ezt magamnak kéne eldöntenem, de egyelőre le vagyok ragadva annál a pontnál, hogy mivel még nem vagyok 18, anya nem rakhat ki csak úgy, szóval valahogy meg kéne oldanunk. Amikor ezt elmondtam neki, rögtön lehordott mindenféle hülyének, 1 hónapon belül döntsem el, hogy hova menjek.


16/L


2015. jún. 26. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

sajnos megteheti :(

És miért nem akarja hogy odaköltözz? A házasságot tervezik de nem is ismered a férfit annyira? Mi az ami nem szimpatikus benne, esetleg nem mentetek közösen sehova, vagy csináltatok együtt valamit hogy kicsit jobban meg tudd ismerni (persze elhiszem hogy nehéz lehet édesanyád mellett egy idegen férfit látni)


Nem lehetséges hogy a férfi nem akarja hogy úgymond "zavard" őt


Szerintem ülj le anyukáddal és beszélgess el vele ezekről a dolgokról illetve arról hogy mennyire szereted őt és hogy neked ez mennyire rosszul esik és úgy érzed hogy "eldob" magától (hidd el ez a legjobb megoldás muszáj vele beszélned erről még ha nehéz is vagy kínosnak érzed)

2015. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Hol tanulsz? Legjobb lenne, ha Németországba mennél és kihasználnád a lehetőséget arra hogy megtanulj németül tökéletesen. Utána akár ott is maradhatsz.
2015. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos +teheti! Hiszen felnőt ember. Az elöttem leírtakat tartsd be! sok szerencsét, találjátok + a közös nevezőt! (Y)
2015. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
KAMU!!!
2015. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is inkább apádhoz menj, ott több lehetőséged lesz.

Anyádnak gyerektartást kell majd fizetnie, utat is neki kell állnia.

2015. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Németország. :D
2015. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt javaslom, hogy Németországba menj! Mondd meg édesanyádnak, hogy legalább anyagilag támogasson téged a kijutásban, ha már úgy döntött, hogy 16 év után lemond rólad és többé nem hajlandó anyád lenni.
2015. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazándiból nem keresi velem a társaságot, szóval sajnos nem nagyon tudnék vele "összebarátkozni"


Németül amúgy nem nagyon tudok, az angol jobban megy, de ha ezen múlik, akkor elmegyek nyelvtanfolyamra vagy valami ilyesmi.


Bárcsak kamu lenne..

2015. jún. 26. 17:56
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

akkor egyértelmű hogy a férfi nem akar téged a környéken se látni csak meg akarsz szabadulni tőled és ahogy olvasom teljesen ő irányítja anyukádat is :S


Mindenesetre azért próbálj meg anyukáddal beszélni (minden embernek csak egy Anyja van ami az egyik legnagyobb kincs és nem szabad elveszíteni, még ha most ős is a "gonosz" úgymond vannak emberek akiket könnyen lehet befolyásolni)

2015. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Szép anyuka...szerintem menj németbe
2015. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!