Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az milyen dolog ha adok az...

Az milyen dolog ha adok az anyámnak egy irdatlan nagy pofont amikor a kistestvéremet fojtogatja?

Figyelt kérdés
19/f.

2015. júl. 8. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrt is hívnod kéne szerintem.
2015. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Hogy folytogatja?!


Szerintem jelentsd fel!


Hány éves a tesód? Hogy reagált anyukád?

2015. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Az anyáddal nagy a probléma!
2015. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
öhh.. hát a szerintem(törvényileg) már rég börtönben kéne lennie az anyádnak. azért figyelj hogy az pofon ne torkolljon testi bántalmazásba mert akkor lehet téged (is) felelősségre fognak vonni. de amugy szerintem jól tetted. de inkább jelentsd a rendőrségen mert ha nem szólsz akkor te is bűntársnak számítasz. Szerintem ésszerűbb mint felpofozni.
2015. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
62%

Természetes dolog ha megakarod védeni a testvéredet.

De anyukád elég durván csinálja, ha nem veszi észre, hogy átlép egy határt.

2015. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Na ez az egyik olyan dolog, amit nem tudok megèrteni, hogy egy anya hogyan tud a gyereke ellen fordulni. Ahhoz teljesen ki kell lenni idegileg szerintem. Kèrdès, lesz e mèg ilyen alkalom. Bàr inkàbb ne vàrd meg. Mivel anyàd màr tèged felnevelt, tudhatod mennyire bùjik meg benne az elmezavar. Inkàbb vidd el pszihologushoz, lehet az is elèg lesz neki, minthogy legközelebb tragèdia legyen. Ha pedig ugy làtod hogy a kistesòd többször van bàntalmazva, akkor az ő èrdekèben beszèlj a gyerek jòlètissel.
2015. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%
Na, megint egy intellektuális család :(
2015. júl. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Nálatok sem a diplomák repkednek a levegőben.
2015. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
8 as. Nem a diplomátol lesz valaki gondos szülő, ill tisztelettudó gyerek stb...
2015. júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Én pártolom a nyári szünet lerövidítését, de ilyen kérdések után egyenesen eltörölném...
2015. júl. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!