Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért bunko velem a tesom?!

Olivér 12 kérdése:

Miért bunko velem a tesom?!

Figyelt kérdés

A tesomal 12 vagyun (ikrek) de ö idősebnek tartja magát. Ha hozá szolok álandoan veszekedés lesz a vége igaz most kezd tinisedni de ...

Nekem már elegem van eböl álandoan makacskodik irigy pld: fell toltotem a teloját 1500 ft al és nem hogy meg köszöné azt monta hogy tartozok neki 4000 el és szeret nék javitani a kapcsolatunkon.

VÁLASZT ELÖREIS KÖSZI


CSAK KOMOLY VÁLASZT KÉREK :D



#bunkóság #tesom??!
2015. júl. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Atyám, sok elképesztő helyesírást láttam már itt a GYK-n, de a Tiéd übereli az összeset. Talán csak az írásjelekben nincs hiba. Fogd inkább a nyelvtan könyved és gyakorolj.
2015. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom tudom de nagyon gyorsan akartam meg írni amugy meg 3letem nyelvtanbol :( lehettem volna négyes is.
2015. júl. 10. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

79% neked minden kérdéshez csak Ennyi a hozzászólásod??nem unalmas még? Látom neked ez betegségéd!!



Kérdező csak ugy tudsz változtatni a testvéri kapcsolaton ha mind 2 akarjátok,ehez ülj le az ikertestvéredel es beszéljétek meg hogy kinek mibe kell változnia,mi az elvárásotok egymástól?

2015. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi már probáltuk de csak igérgetünk
2015. júl. 10. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló nem merted ide irni ibkabb privát üzit irsz nekem!??

"79% neked minden kérdéshez csak Ennyi a hozzászólásod??nem unalmas még? Látom neked ez betegségéd!! Kérdező csak ugy tudsz változtatni a.."

Az üzenet szövege: Kedves 47 %! Nem, nem minden kérdéshez nyilvánítom ki elképedésemet a magyar nyelv kerékbetörésénél. Ha újra tapasztalod, tiszteletteljes kérésem, hogy figyelmeztess erre a gyengémre. Ha minimum 5 azaz öt üzenetet kapok, felfedem magam előtted. Ha nem, sújtson le rád haragom. Üdvözlettel: akinek fáj, ha gyötrik édes anyanyelvét

2015. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.-nek: nem akartam szétoffolni a kérdést, ahogy Te!
2015. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miabajod?
2015. júl. 24. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!